Çağatay Ulusoy Ayşe Arman fotoğrafı Instagram'ı salladı!

Ünlü gazeteci Ayşe Arman, sosyal medya hesabından paylaştığı Çağatay Ulusoy fotoğrafıyla Instagram'ı salladı.

Çağatay Ulusoy Ayşe Arman fotoğrafı Instagram'ı salladı!
-A A+

Ünlü gazeteci Ayşe Arman, röpörtajı öncesi Çağatay Ulusoy ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi. O anları takipçileriyle paylaşan Ayşe Arman, paylaşıma, "Çağatay Ulusoy hayranlarından peşinen özür dilerim. 8-10 tane böyle bomba fotoğrafım var. Kızmayın, sarıldım filanda. Çağatay gerçekte yakışıklı ve tatlı." yorumunu yaptı. Ayşe Arman'ın bir takipçisi paylaşıma, "Vay ve şuan sizi çok kıskandım." yorumunu yaparken, bir başka takipçisi ise, "Röportajınızı nasıl okutacağınızı çok iyi biliyorsunuz." yorumunu yaptı.

ÇAĞATAY ULUSOY İLE FOTOĞRAF ÇEKTİRİP, PAYLAŞTI

Ünlü köşe yazarı Ayşe Arman, röportajı öncesi oyuncu Çağatay Ulusoy ile fotoğraf çektirdi. Arman o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

"ÇAĞATAY YAKIŞIKLI VE TATLI"

Instagram hesabından Çağatay Ulusoy ile fotoğrafını paylaşan Ayşe Arman, paylaşıma "Çağatay Ulusoy hayranlarından peşinen özür dilirim. 8-10 tane böyle bomba fotoğrafım var. Kızmayın, sarıldım filanda. Çağatay gerçekte yakışıklı ve tatlı." yorumunu yaptı. Arman'ın paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Arman'ın bir takipçisi paylaşıma, "Vay ve şuan sizi çok kıskandım." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Röportajınızı nasıl okutacağınızı çok iyi biliyorsunuz." yorumunu yaptı.

İşte o paylaşım...

ayse arman ve cagatay'ın samımı pozu sosyal medyayı salladı