Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli ayrıldı sevenlerine kötü haber!

Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' programının sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt, programda Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın ayrıldığını duyurdu!

Cem Yılmaz ve sevgilisi Defne Samyeli ayrıldı sevenlerine kötü haber!

Magazin gündeminin en çok konuşulan aşklarından biri de Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkıydı. İkilinin 2018 yılında başlayan ilişkileri ne yazık ki sona erdi. Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programının sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel Salt, magazin gündemine bomba gibi düşen sözleri canlı yayında sarf etti. İkili, Cem Yılmaz ile Defne Samyeli’nin ayrılık kararı aldığını ve yollarına ayrı devam edeceklerini söyledi.

ÜNLÜ ÇİFTTEN KÖTÜ HABER 

Defne Samyeli ve Cem Yılmaz aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Boğaziçi Üniversitesi'nde başlayan arkadaşlıkları Nisan 2018'de sürpriz bir şekilde aşka dönüşen çiftten kötü haber geldi. İkilinin ayrılık kararı alarak yollarına ayrı devam edecekleri öğrenildi. 

 'DEFNE ŞAHANE BİR İNSAN'

1.5 yıldır birlikte olan çiftin ilişkilerini Cem Yılmaz şu sözlerle anlatmıştı:  "Tanışıklığımız 90'lı yıllara dayanıyor. Defne'yi yıllardır uzaktan görür ve hayranlıkla bakardım, ama yakın bir arkadaşlığımız yoktu. Defne şahane bir insan. Çok iyi anlaştığım biriyle çok olgun bir birliktelik yaşıyorum. Muhabbetimiz çok değerli. Bizi kıymetli kılan şey benim onu, onun beni beğenmesi değil. İkimiz birlikteyken kendimizi ne kadar iyi hissettiğimiz.''

Yorumlar