Ceylan Koynat kimdir Demet Akalın'ın şarksını 'Yekten' okuduğu için engel yedi!

Genç şarkıcı Ceylan Koynat Demet Akalın'ın şarkısını okuduğu için engel yedi! Akalın'ın 'Yekten' isimli şarkısını seslendiren Koynat'ın şarkısı kaldırıldı!

Ceylan Koynat kimdir Demet Akalın'ın şarksını 'Yekten' okuduğu için engel yedi!

Ceylan Koynat Demet Akalı'ın 'Ateş' albümünde yer alan Yekten isimli şarkısını yeniden seslendirerek YotuTube kanalında paylaştı. ancak kısa bir süre sonra videosuna engel yiyen Ceylan Koynat, Akalın'dan engel yedi! Kısa bir süre sonra Akalın Koynat'ın şarkısını kaldırttı. Genç şarkıcı Ceylan Koynat sosyal medya hesabından Demet Akalın'a ateş püskürdü! Demet Akalın'ın şarkısını kaldırtan Ceylan Koynat kimdir? Kaç yaşında? İşte Koynat hakkında tüm merak edilen detaylar...

SOSYAL MEDYADAN ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Şarkıcı Ceylan Koynat, Demet Akalın'ın 'Yekta' isimli şarkısını yeniden söyleyerek YouTube'da paylaştı. Kısa bir süre sonra şarkıya engel yiyen Ceylan Koynat sosyal medya hesabında Akalın'a yönelik paylaşımda bulunarak sitem etti!

ŞARKIYI DAHA ÖNCEDE SESLENDİRMİŞ

Ceylan Koynat Akalın'ın şarkısını daha öncede seslendirmiş ancak herhangi bir sorun ile karşılaşmamıştı. Ancak şarkıyı yeniden seslendiren Koynat bu sefer engel yedi. Genç şarkıcı sosyal medya hesabından Akalın'a, ''1 Saattir telefonum susmuyor Demet Akalın kaldırdım videoyu rahat ol. Ben okudum diye ne kıymetli oldu ya şarkı. Sizin alkışlayacak çok güzel olmuş diyecek yüreğiniz yok malesef!" şeklinde göndermede bulundu.

ceylan koynat kimdir demet akalın şarkısını söylediği için şarkıyı kaldırttı

ceylan koynat

Yorumlar