Danla Bilic Şeyma Subaşı ile tanışmak istiyor

YouTuber Danla Bilic'ten çok konuşulacak Şeyma Subaşı açıklamaları geldi. Danla Bilic 'büyük stalkerıyım' dediği Şeyma Subaşı ile tanışmak istiyor.

Danla Bilic Şeyma Subaşı ile tanışmak istiyor

Youtube’un fenomen ismi Danla Bilic, Women Style Türkiye’nin Aralık sayısında konuştu. Danla Bilic'in Şeyma Subaşı ile Kylie Jenner açıklamaları çok konuşulacak türden.

İşte o röportajdan öne çıkan başlıklar:

ŞEYMA SUBAŞI İLE BİR TANIŞSAK...

Valla Şeyma için ne desem… Bir tanışsak ikimiz de rahatlayacağız diye düşünüyorum. Büyük ‘stalkerıyım’ kadının ne yaptığını merak ediyorum. Belki algı yüzündendir. Aslında birçok insan yapıyor ama yaratılan algı yüzünden hepimiz Şeymaya tutulduk! Stalkladığım insanlar listesinde ilk birdedir. Tektir.

BİTİŞİMİ HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM

Hayatımı sonuna kadar bununla geçireceğim diye yemin etmedim. Mutlu olduğum sürece yaparım, ama baktım artık etkilenmeye başlıyorum, o noktada bırakırım. Bu işe başlarken şu cümleyi kurmuştum; ‘en iyisini yapacağım ve bir tık bile düşmeden bırakacağım’ o yüzden bitişimi görmeden bırakırım.

KİLOLUYUM BEN ARTIK KABUL EDİN

Beyaz Show’da kilolu falan çıkmadım, kiloluyum ben şunu bir kabul edin. Ha kilo almışım, evet aldım. Ama Beyaz’a çıktığım gün 15 kilo almadım. Akıl mantık biraz lütfen. 1 yılda kilo aldım evet kabul ediyorum. Ama bu yani. O geceye özel bir durum değil.

KYLIE ÖZENTİSİ OLMAKLA GURUR DUYUYORUM 

Ben Kylie’den ilham aldım özenti dediler. Desinler. Gurur duyarım bununla. Evet özentisiyim! Kylie markasını çıkardığı zaman alışveriş yapmak için alarm kurmuştum, stok anında girsin anında ne var ne yok alayım o siteden diye. O zaman Türkiye’ye gönderim yapıyordu alarm kurup bekliyordum. O zaman hiç aklıma gelmezdi. Ve şimdi böyle bir fırsat geçti elime. Aklıma gelen ilk şey de bir kozmetik markası yaratmak oldu.

Yorumlar