Demet Akalın Berkay Şahin'i ziyaret etti gördüklerine inanamadı!

Arda Turan tarafından burnu kırılan Berkay Şahin'in sağlık durumu hakkında konuşan Demet Akalın "Berkay'ın ağzı burnu kaymış" şeklinde açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın Berkay Şahin'i ziyaret etti  gördüklerine inanamadı!

Geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanında eğlenen Arda Turan ile Berkay Şahin kavga etmişlerdi. Kavganın sebebi Arda'nın Berkay Şahin'in karısı Özlem Ada Şahin'e sarkıntılık etmiş olduğu iddiasıydı.Arda Turan Berkay'ın burnunu kırmıştı. Bu kavgayı duyan sanat camiasından Arda'ya tepkiler gecikmedi. Demet Akalın, burnu kırılan Berkay Şahin'in sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Akalın, "Berkay'ın ağzı burnu kaymış, devlet büyüklerinden biri devreye girerek barıştırsın." dedi. 

"BERKAY'IN AĞZIYLA BURNU YER DEĞİŞTİRMİŞ"

Geçtiğimiz gün bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan Demet Akalın, konu hakkında şunları söyledi: "Her gün görüyorum ağzıyla burnu yer değiştirmiş arkadaşımın. Hapşırırken bile burnu sızladığından adam hapşırmamak için dua ediyor.

beerkay şahin demet akalın

"DEVLET BÜYÜKLERİNDEN BİRİ BARIŞTIRSIN"

Çok tatsız bir durum, benim dileğim her şeyin tatlıya bağlanması. Devlet büyüklerinde biri de çıkıp barıştırsın. İki tarafa da günah."

 

Yorumlar