Ece Erken Gülben Ergen'e ne dedi? Ece Erken ve Gülben Ergen arasında ne oluyor?

Ece Erken Erhan Çelik ile aralarında çıkan aşk dedikodularına son noktayı koydu! Gülben Ergen'le Erhan Çelik'in ayrılma nedeni olarak gösterilince çıldırdı!

Ece Erken Gülben Ergen'e ne dedi? Ece Erken ve Gülben Ergen arasında ne oluyor?

Ece Erken canlı yayında Gülben Ergen'e ateş püskürdü! Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in ayrılma nedeni olarak Ece Erken'in gösterilmesine tepki gösteren Ece Erken canlı yayında Gülben'e ''Sana savaş açıyorum'' yanıtını verdi.

Hakkında çıkan habere gözü dönen Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programın yorumculuğunu yapan Ece Erken, canlı yayında eli ayağı titredi. Seda Sayan'ın programına konuk olan Gülben Ergen hakkında ağzına geleni saydı.

Ece Erken Gülben Ergeni'in eski eşi olan Erhan Çelik ile aralarında çıkan aşk dedikoduları hakkında şu şekilde anlattı, "Erhan Çelik ile aynı kanalda çalıştığımızda bana yardım etti. Oğlum, Erhan Çelik'i izlediğinde fotoğrafını çektim Erhan da fotoğrafı paylaşmak istedi. Ben de kendimi bildiğimden paylaş dedim. Daha sonra aramızda aşk dedikoduları çıktı. 'Evliliğin bitme sebebi Ece Erken' diye yazdılar. " dedi. 

NAMUSUNA LAF EDEN ADAMLA POZ VERMEK MİDİR ANNELİK!

Ece Erken konuşurken ağlamamak için kendini zor tuttu. Canlı yayında çok sinirlenen Ece Erken konuşmasına şu şekilde devam etti, "Sen benim anneliğime laf edemezsin. Namusuna laf eden Can Tanrıyar ile sarmaş dolaş poz vermek midir annelik? Benim hiçbir alakam olmayan dava ile beni muhattap ediyorsun. Sana savaş açıyorum." sözleriyle isyan etti.

 

Yorumlar