Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a Hilal Cebeci'den ağır sözler!

Ünlü şarkıcı Hilal Cebeci, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a verdi veriştirdi! Cem Yılmaz'a ''Çarıklı Kurnazı seni'' diyerek ağır sözler söyledi.

Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden Cem Yılmaz'a Hilal Cebeci'den ağır sözler!

Mazbatasını alarak görev başı yapan İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan'ı olan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik eden ünlü komedyen Cem Yılmaz'a şarkıcı Hilal Cebeci sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Cem Yılmaz'ın sosyal medya hesabından İmamoğlu'nu tebrik etmesinin ardından Hilal Cebeci ''Çırakcı kurnazı'' diyerek ağır ithamlarda bulundu!

ÜNLÜ KOMEDYEN TEBRİK MESAJI ATMIŞTI!

Cem Yılmaz mazbata'yı alan Ekrem İmamoğlu'na, ''Sayın Ekrem İmamoğlu başkanımızı tebrik ediyor, İstanbul için, hepimiz için güzel günler diliyorum. Allah'a şükür belediyeden abi bir konser, abi bizim bir tarla işi vardı, abi bizim ruhsat işi ne oldu gibi derdi olan biri değilim, hiç olmadım... Ve bizden çok var. Kolay gelsin başkanım." diyerek tebrik etti.

''HEPİNİZ ÇIKARCI İNSANLARSINIZ!''

Yılmaz'ın paylaşımını gören şarkıcı Hilal Cebeci, sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Cebeci, Yılmaz hakkında, "Ülkede olup bitene her zaman sessiz kalan Cem Yılmaz, Ekrem İmamoğlu'nu tebrik etmiş, sen gözümden düşmüştün iyice düştün, hepiniz çıkarcı insanlarsınız, koskoca iki çınar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'i sabahın köründe evlerinden aldılar sesiniz çıkmadı. Çarıklı kurnazı seni. Söyleyecek çok söz var. Ama susuyorum. En ummadığınız insanlar yalaka çıkınca, hayal kırıklığı yaşıyorsunuz." dedi.

ekrem imamoğlunu tebrik eden cem yılmaza hilal cebeci verdi veriştirdi

Yorumlar