Kadınların ve erkeklerin nefret ettiği 10 yaygın seks hatası

Kadınların ve erkeklerin yatakta nelerden hoşlanmadıklarını bilmek ilişkinizde işleri kolaylaştırabilir. İşte en yaygın 10 hata....

Kadınların ve erkeklerin nefret ettiği 10 yaygın seks hatası

Eşinizin yatakta nelerden hoşlandığını öğrenmek zaman alabilir ve çoğu insanın arzuları hakkında konuşmaya başlamadan önce belirli bir güven alanına ihtiyaç duyması gerekir. Ancak bu aşamalardan sonra partnerinizin gerçekten sevdiği ve sevmediği şeyleri fark edebilirsiniz. Tabi ki bu biraz zaman alabilir ve bu arada ilişkiniz zarar görebilir. Biz de siz elmaelma.com okurları için erkeklerin ve kadınların yatakta hoşlanmadıkları 10 şeyi ortaya koyan araştırma sonuçlarını derledik. Bu sayede partnerinizin hoşlanmadığı şeyleri düşünme ve erkenden önlem alma şansınız olabilir. İşte başlıyoruz...

İlişki sitesi olan IllicitEncounters.com 2 bin kişiden oluşan bir araştırma grubuna seks sırasında hoşlandıklarınız ve hoşlanmadıklarınız nelerdir diye soran bir araştırma hazırladı. Erkeklere göre kadınların yataktaki en büyük hatası yeterince seks yapmamalı ve sekse başlama konusundaki isteksizliklikleri. Erkekler ayrıca kadınların karanlıkta seks yapmak istemesinden ve orgazm taklidi yapmalarından şikayetçiler. 

Kadınları gelince... Kadınların erkeklerde en nefret ettikleri şey ön sevişmeyi atlamaları. İkincisi erken orgazm üçüncüsü ise kaba ve kirli konuşmalar. 

IllicitEncounters.com sözcüsü Jessica Leoni, “İnsanları başka biriyle ilişkiye girmeye iten şeyin, öncelikle evde cinsel tatmin eksikliği olduğunu bulduk. Hem erkeklerin hem de kadınların eşlerinden bıkmış olmalarının ana nedeni, bu temel hataları yatak odasında değiştirmeye çalışmamaları ve sürdürmeye devam etmeleridir. Bu basit hatalardan kaçınırsanız, eşinizin hile yapma riski daha da düşüktür" dedi.

Tabi ki erkeklerin ve kadınların nefret ettikleri şeyler bunlarla sınırlı değil. 

İşte erkeklere göre kadınların yatakta yaptığı 10 yanlış...

1- Kadınların cinsel ilişkiyi başlatmaması
2- Her zaman karanlıkta seks yapmak istemeleri
3- Orgazm taklidi yapmaları
4- Çok fazla konuşmaları
5- Asla yeni bir şey denemek istememeleri
6- Bir önceki sevgilisinin yatakta neler yaptığını dile getirmeleri
7- Aşırı düşünceli seks
8- Kadınların çok çekingen olması
9- Erkeklerin her zaman seks için hazır olduklarını düşünmeleri
10- Nasıl göründükleri hakkında çok fazla endişelenmek.

Peki ya kadınların erkeklerde nefret ettikleri şeyler neler?

1- Ön sevişmeyi atlama
2- Önce orgazm olmak
3- Kaba konuşmayı abartmak
4- İlişki sonrası soğuk ve kaba davranmak
5- İşleri biter bitmez uyumak
6- Kadınların vücut şekli hakkında yorumlarda bulunmak
7- Kadının isteğinin dışında karar vermek
8- Beden dilini göz ardı etmek
9- Duygusal bağlantı eksikliği
10- Beceriksiz olmak

Yorumlar