Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir kimdir Survivor için başvuru yaptı!

Show TV'de yayınlanan 'Evleneceksen Gel' programında gelin adayı Solmaz Çiros ile aşk yaşayan Kaan Güvenilir, Survivor 2019'da yarışmak için aday oldu.

Evleneceksen Gel Kaan Güvenilir kimdir Survivor için başvuru yaptı!

Bir dönem SHOW TV ekranlarına gelen Seda Sayan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' adlı programda Solmaz Çiros ile yaşadığı aşkla çok konuşulan yakışıklı damat adayı Kaan Güvenilir bombayı patlattı. Survivor 2019'da yarışmak için seçmelere katılan Güvenilir, kameralar karşısına geçerek neden Survivor olmak istediğini anlattı. Kaan Güvenilir, ''"Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

"SURVİVOR BENİM EN BÜYÜK HEDEFİMDİR"

Kaan Güvenilir kameralar karşına geçerek neden Survivor'a katılmak istediğini anlatarak, "Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum." ifadelerini kullandı.

"YATAKTA DEĞİL YERDE YATMAK İSTİYORUM"

Güvenilir sözlerine devam ederek, "Sınırlarımı Survivor'da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınamak istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor'a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum." dedi.

KAAN GÜVENİLİR KİMDİR?

Evleneceksen Gel isimli evlendirme programı ile tanınan Azim Kaan Güvenilir 1990 doğumludur. 2017 yılında yarışma sonucunda nişanlandığı Solmaz Çiros ile birlikte TV8 ekranlarında yayınlanan olan Aşk-ı Roman isimli dizide başrolde yer almıştır. Anne ve babası ayrıdır, 9 kardeşi vardır.

evlenceksen gel yarısmacısı survıvor 2019'a aday!

 

Yorumlar