Fahriye Evcen'in kilolu hali sosyal medyayı salladı!

Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Fahriye Evcen, tatil dönüşü havalimanında fazla kilolarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Evcen'in kilolu hali olay oldu.

Fahriye Evcen'in kilolu hali sosyal medyayı salladı!

Geçtiğimiz Nisan ayında doğum yapan Fahriye Evcen aldığı kilolarla gündem olmaya devam ediyor. Evcen'in son halini görenler gözlerine inanamıyor. Aldığı kiloları henüz vermeyen Fahriye Evcen birçok takipçisi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Evcen'in kilolu halini bazı takipçileri beğenirken bazı takipçileri ise eleştirdi. 

"KİLOLARI HİÇ KAFAYA TAKMA"

Doğum sonrası aldığı kilolarla tüm dikkatleri üzerine çeken Fahriye Evcen'in son hali sosyal medyaya bomba gibi düştü. Evcen'in son hali eleştiri yağmuruna tutuldu. Bazı takipçileri kilolu halini beğenirken bazı takipçileri eleştiri yağmuruna tuttu. Konuyla ilgili yorum yapan Evcen'in bir takipçisi, "Annelik çok yakışmış kiloları kafana hiç takma." ifadelerini kullandı. Başka bir takipçisi ise, "İlk defa aldığı kiloları veremeyen bir ünlü görüyorum." yorumunu yaptı.

NİSAN AYINDA DOĞUM YAPMIŞTI

2017 yılında dünyaevine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti geçtiğimiz Nisan ayında oğulları Karan'ı kucağına aldı. Karan'ın adı, kahraman, yürekli ve karanlık anlamına geliyor.

İşte Fahriye Evcen'in kilolu hali... 

fahtıye evcen kilolu halı sosyal medyada olay oldu!.

 

Yorumlar