Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider gül suyu iyi geliyor!

Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri neler?Sivilce izlerinden kurtulmanın en etkili yöntemlerini sizler için araştırdık!

Yüzdeki sivilce izleri nasıl gider gül suyu iyi geliyor!

Sivilce izleri birçok kişinin muzdarip olduğu konuların başında geliyor. Özellikle kadınların daha çok kafaya taktığı bu durum oldukça can sıkıcı bir hal almıştır. Dert etmeye gerek yok! Evde uygulayacağınız birkaç basit yöntemle sizde bu derdinizden kurtulabileceksiniz. Peki yüzdeki sivilce izleri nasıl gider? Sivilce izlerini gideren maske tarifleri neler? İşte tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını elmaelma.com'da bulabilirsiniz. 

BAL MASKESİ

Bir miktar balı sivilce izlerinizin olduğu bölgeye sürün. 10 dakika boyunca masaj yapın. 1 saat sonra da ılık su ile temizleyebilirsiniz.

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

1 yemek kaşığı kadar Hindistan cevizi yağını ve 2 damla lavanta yağını cezvede ısıtın. Karışım ılık hale geldiğinde direk sivilcelerinizin üzerine sürün. 20 dakika sonra ılık su ile yıkayın.

GÜL SUYU MASKESİ

MALZEMELER:

100 ml gül suyu,2 yemek kaşığı bal,2 yemek kaşığı şeker,2 yemek kaşığı E vitamini

YAPILIŞI:

Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın. 3-4 dakika boyunca pamuk yardımı ile cildinizde sivilce izi olan bölgelere uygulayın. Son olarak ılık su ile yıkayın.

 

Yorumlar