Fenerbahçeli basketbolcu Nikola Kalinic'in mastürbasyon videosu ortaya çıktı!

Fenerbahçeli basketbolcu Nikola Kalinic'in skandal mastürbasyon videosu ortaya çıktı! Kerimcan Durmaz'dan sonra skandal bir video daha!

Fenerbahçeli basketbolcu Nikola Kalinic'in mastürbasyon videosu ortaya çıktı!

Kerimcan Durmaz'ın videosundan sonra Fenerbahçeli ünlü basketbolcu Nikola Kalinic'in skandal mastürbasyon videosu ortaya çıktı! Kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosunu yanlışlıkla ınstagram'da paylaşmasının ardından skandal bir videoda Fenerbahçeli ünlü basketbolcu Nikola Kalinic'den geldi. Sırp basketbolcu'nun sarışın bir kadınla görüntülü konuşurken mastürbasyon yaptığı video sosyal medyaya düştü! Kerimcan Durmaz'ın videosundan sonra Fenerbahçe forması giyen 28 yaşındaki basketbolcu mastürbasyon videosunun yayınlanmasının ardından açıklama yaptı!

FENERBAHÇELİ BASKETBOLCU NİKOLA KALİNİC'İN VİDEOSU ORTAYA ÇIKTI!

Fenerbahçe forması giyen ünlü basketbolcu Nikola Kalinic'in kısa sürede mastürbasyon yaparken çekilen video internette yayıldı! kerimcan Durmaz'ın mastürbasyon videosundan sonra ünlü basketbolcununda skandal görüntülerinin ortaya çıkmasıyla gündeme geldi. Görüntülü olarak bir kadınla olan özel konuşmalarının ardından kendini tatmin etmek için müstehçen anların sosyal medyada yayılmasının ardından Nikola Kalinic konu hakkında açıklama yaptı.

''BERBAT HİSSEDİYORUM!''

"Benim iznim olmadan ve bilinçli olarak bana zarar vermek için bazı görüntüler piyasaya sunuldu. Tamamen uygunsuz olan bu görüntüler buna rağmen mahremiyetim ve o dönem ki kız arkadaşımla ilgili görüntülerdi. Bu görüntüler ortaya çıktığı için berbat hissediyorum. Bu durum onlara sıkıntı verdiyse ailem, kulübüm, antrenörlerim, takım arkadaşlarım ve sevenlerimden her birinden özür dilemek istiyorum. Mahremiyetimin ihlaline ilişkin soruşturma devam ettiği için konu hakkında daha fazla yorum yapamam."

fenerbahçenin basketbolcusu nikola kalinic mastürbasyon videosu

FENERBAHÇENİN BASKETBOLCUSU NIKOLA KALINIC KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

1991 doğumlu Sırp kökenli olan Nikola Kalinic, 2009 yılında Spartak Subotica takımında başladığı profesyonel olarak başladığı basketbol hayatında yükselmeye devam etti. 2.02 m boyunda olup 3 numaralı pozisyonda oynamaktadır. Nikola Kalinic, sırasıyla 2010–2013 yıllarında Vojvodina Srbijagas'da, 2013–2014 yıllarında Radnicki Kragujevac'da, 2014–2015 yıllarında Crvena zvezda'da devam etmiştir.

Forvet pozisyonunda görev yapan 2,02 metre boyundaki Nikola Kalinic, Kızılyıldız Telekom'un sezonu Sırbistan Ligi, Adriyatik Ligi ve Sırbistan Kupası şampiyonluklarıyla kapatmasında rol oynamıştı.

Yorumlar