Gamze Özçelik tesettüre girdikten sonra ilk kez fotoğraf paylaştı!

Ekranlardan bir süre uzak kalan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, tesettüre girdikten sonra ilk kez fotoğrafını paylaştı

Gamze Özçelik tesettüre girdikten sonra ilk kez fotoğraf paylaştı!

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan ünlü oyuncu Gamze Özçelik, tesettürlü haliyle herkesi şaşırtmıştı. Yardım için İdlib'e giden Gamze Özçelik, Instagram hesabından paylaşım yaptı. Özçelik fotoğrafın altında, "Her fotograf, her gülüş ayrı bir hikaye yazdı gönlüme. Sanki an içinde an yaşandı da, biz kısa bir süreliğine farklı bir boyuta geçtik. İçinde savaş, babasızlık, yalnızlık, yokluk ve sığınma vardı ama, biz sadece güneşi, gülüşleri, güzelliği görüyorduk. Masmaviydi gökyüzü." notunu düştü.

İLK PAYLAŞIMINI YAPTI 

Geçtiğimiz günlerde bir ödül törenine katılan Gamze Özçelik tesettürlü haliyle dikkat çekmişti. Özçelik, tesettüre girdikten sonran ilk paylaşımını yaptı.

 "HER GÜLÜŞ AYRI BİR HİKAYE YAZDI GÖNLÜME"

Instagram hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu Gamze Özçelik fotoğrafına, "Her fotograf, her gülüş ayrı bir hikaye yazdı gönlüme. Sanki an içinde an yaşandı da, biz kısa bir süreliğine farklı bir boyuta geçtik. İçinde savaş, babasızlık, yalnızlık, yokluk ve sığınma vardı ama, biz sadece güneşi, gülüşleri, güzelliği görüyorduk. Masmaviydi gökyüzü." notunu ekledi. 

"KAPANMAM GEREKTİĞİNİ BİLİYORUM"

Özçelik daha önce, "Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim" ifadelerini de kullanmıştı. Daha önce verdiği bir röportajda Özçelik, "Her zaman kırılgan, sahtelikten hoşlanmayan, gerçeği arayan bir yapım vardı. Allah inancı kalbime konmuştu çok şükür. Ama sadece ne şekilde inanmam ve uygulamam gerektiğine bu kadar hakim değildim" ifadelerini kullanmıştı.

tesettüre giren gamze özçelik'ten ılk fotograf

Yorumlar 2 yorum