Hadise İnstagram'da paylaştığı fotoğrafla kış ortasında ter döktürdü!

Ünlü şarkıcı Hadise kış ortasında İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla kış ortasında takipçilerine ter döktürdü!

Hadise İnstagram'da paylaştığı fotoğrafla kış ortasında ter döktürdü!

Ünlü şarkıcı Hadise kış ortasında İnstagram hesabından yaptığı son paylaşımla kış ortasında terletti! Geçtiğimiz yaz aylarında denizde mayosuyla çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabında 'tbt' olarak paylaşan Hadise fotoğrafın altına ''Seninki geliyor doğal davran. 'dediklerinde ben!'' notunu ekledi.

Son zamanlarda ödül töreninde taktığı şapka ve ardından sosyal medyada başka bir şapkayla fotoğraf çekip el hareketi ile yaptığı gönderme ile magazin gündemine oturan ünlü şarkıcıdan yeni bir paylaşım geldi. Yaz aylarından kalma fotoğrafı paylaşan ünlü şarkıcı Hadise espirili notu ile takipçilerini güldürdü. 

SENİNKİ GELİYOR!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlülerden biri olan Hadise, hamak üzerine yatıp yan baktığı yazdan kalma fotoğrafını sosyal medya hesabından "Seninki geliyor doğal davran.' dediklerinde ben!" notunu yazdı.

hadise sosyal medya hesabından kış mevsiminde ter döktürdü

"YAZIN İYİ KİLO ALMIŞSIN"

Ünlü şarkıcı Hadise'nin fotoğrafına takipçileri de sessiz kalmadı. Hadise'nin fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Oh hayat sana güzel Hadise" yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Yazın iyi kilo almışsın." yorumunu yaptı.

Yorumlar