Hakan Gizem Hatipoğlu'nun kızları Lila'nın ilk kez yüzünü paylaştı!

Hakan ve Gizem Hatipoğlu çifti bir kaç ay önce doğan kızları Lila'nın yüzünü ilk kez Instagram hesabından paylaştılar! İşte Lila'nın yüzünü merak edenler için..

Hakan Gizem Hatipoğlu'nun kızları Lila'nın ilk kez yüzünü paylaştı!

Hakan ve Gizem Hatipoğlu'nun bebekleri Lila 2018 yılının Ekim ayında doğmuştu. Kızlar Lila'nın yüzünü uzun bir süre medyadan uzak tutan çift sonunda bebekleri Lila'nın yüzünü Instagram hesaplarından paylaştı! Hakan ve Gizem Hatipoğlu'nun Ekim ayında doğan bebekleri Lila'nın yüzünü ilk kez sosyal medyadan paylaştı. 

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYGUSAL BİR MESAJLA YÜZÜNÜ PAYLAŞTI!

2018 yılında bebekleri Lila'yı kucaklarına alan Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti bebeklerinin yüzünü ilk kez paylaştı. Ailecek çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sunan çift kısa sürede büyük ilgi gördü.

KIZLARI DÜNYAYA GELMEDEN SOSYAL MEDYA HESABI AÇMIŞLARDI

Bebeklerini henüz kucaklarına almadan Lila'ya sosyal medya hesabı açan çiftin bu hareketi sosyal medyada çeşitli tartışmalara yol açmıştı. Bir çok eleştirinin hedefi olan Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti kızları doğduktan sonra birsürü fotoğraf paylaşıyor ancak kızlarının yüzünü göstermiyordu. Geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından bebekleri Lila'nın ilk kez yüzünü paylaşan çift kısa sürede büyük ilgi gördü!

hakan ve gizem hatipoülu çifti bebekleri lilanız yüzünü ilk kez gösterdi

Gizem Hatipoğlu paylaşımına, "Aşkımızın meyvesi Lila'mız. Seni çok seviyoruz canım kızım" notunu düşerken, Hakan Hatipoğlu, "Canım kızım, o gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun... O pamuk ellerini hiç bırakmayacağız. Seni çok seviyoruz Lila." yazdı. İnternet sitesi 'KizlarSoruyor' tarafından hazırlanan "Anne baba olmaya hazırlanan ünlü çiftlerden hangisinin bebeği en çok merakla bekleniyor?" anketinin sonucunda Lila birinci olmuştu.

Yorumlar