Hakan Peker'in son hali alay konusu oldu 'Abi hiç mi yaşlanmayacaksın sen ya'

Zaman zaman bakımlı ve genç görüntüsüyle herkesi kendine hayran bırakan Hakan Peker'in son hali sosyal medyanın diline düştü takipçilerinin alay konusu oldu!

Hakan Peker'in son hali alay konusu oldu 'Abi hiç mi yaşlanmayacaksın sen ya'

1997'den beri değişmeyen imajı ile 58 yaşındaki ünlü popçu Hakan Peker yıllara meydan okumaya devam ediyor! Zaman zaman genç görüntüsü ile dikkatlerden kaçmayan Hakan Peker son haliyle hayranlarını şaşırttı! Yeni imaj yaratan Hakan Peker top sakal bırakarak sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. Yeni imajıyla çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Peker, fotoğrafın altına, ''Tv'deki bütün starlar sakallı bende bırakayım dedim'' notunu paylaşarak takipçilerinden kısa sürece binlerce yorum ve eletiriye tutuldu.

''YAŞLAN ARTIK BENDEN GENÇSİN''

58 yaşındaki ünlü popçu Hakan Peker'in yaptığı paylaşıma kısa sürede binlerce yorum yapıldı. Takipçilerinin ''Yaşlan artık benden gençsin'', ''Hakan Peker Almancı versiyon'', ''Hiç yakışmamış'', ''Siz eskiden beri sakalsız olarak Hakan Peker'siniz ben böyle yakıştıramadım'' gibi eleştiri yağmuruna tutuldu. Ünlü popçu Hakan Peker'in sosyal medyanın diline düştüğü o son hali...

hakan peker son haliyle sosyal medyanın diline düştü

 

 

Yorumlar