Sahur paylaşımı yapan Kerimcan Durmaz'a Ahmet Hakan'dan büyük tepki!

Sansürsüz mastürbasyon videosundan sonra sahur paylaşımı yapan Kerimcan Durmaz'a Ahmet Hakan 'terbiyesizlerin son sığınağı' diyerek tepki gösterdi!

Sahur paylaşımı yapan Kerimcan Durmaz'a Ahmet Hakan'dan büyük tepki!

Cinsel organın sansür bir şekilde mastürbasyon videosu paylaşan Kerimcan Durmaz'ın olaylardan sonra paylaştığı sahur paylaşımına Ahmet Hakan tepki verdi. 'Terbiyesizlerin son sığınağı' notunu düşerek yaptığı paylaşımla Kerimcan Durmaz'ı hedef alan Ahmet Hakan Durmaz'ın Ramazan ayında yaptığı sahur paylaşımına tepki verdi. Kerimcan Durmaz son olarak uçağın tuvaletinde çekilmiş sansürsüz mastürbasyon videosunu paylaşmasıyla son zamanlarda en çok konuşulan isimlerden biri olmuştu. Yaşanan olaylardan sonra Kerimcan Durmaz'ın Ramazan ayına girdikten sonra yaptığı sahur paylaşımı tepki topladı.

MASTÜRBASYON VİDEOSU YAYINLAMIŞTI

Geçtiğimiz haftalarda cinsel organın açık bi şekilde göründüğü mastürbasyon videosu yayınlayan Kerimcan Durmaz'a tepkiler çığ gibi büyümüştü.  Ancak geçtiğimiz günlerde Ramaza ayı itibari ile arkadaşlarıyla sofrada fotoğraf çekerek ''Hayırlı sahurlarımız olsun Rabbim herkesin tuttuğu oruçları kabul etsin'' notunu düşerek paylaşması üzerine Ahmet Hakan tepki gösterdi.

 

''TERBİYESİZLERİN SON SIĞINAĞIDIR''

Ünlü gazeteci Ahmet Hakan Kerimcan Durmaz'ın yaptığı paylaşıma yönelik, ''Daha önce sosyal medya hesabından nasıl bir paylaşım yaptığını hepimizin öğrendiği Kerimcan Durmaz, bu kez aynı sosyal medya hesabından bir sahur fotoğrafı paylaşmış. Sahur fotoğrafı, terbiyesizlerin son sığınağıdır.'' notunu ekleyerek paylaştı.

ahmet hakan kerimcan durmaz

 

 

Yorumlar