Halit Ergenç'ten eşi Bergüzar Korel'e övgü dolu sözler onunla gurur duyuyorum!

Halit Ergenç, tiyatro ile sahnelere geri dönen eşi Bergüzar Korel'in ilk oyununda yalnız bırakamadı. Ünlü oyuncu Halit Ergenç, eşiyle gurur duyduğunu söyledi.

Halit Ergenç'ten eşi Bergüzar Korel'e övgü dolu sözler onunla gurur duyuyorum!

En son ''Vatanım Sensin'' dizisinde Azize Hemşireyi canlandıran Bergüzar Korel, dizi setlerinden çok yorulduğunu söyleyerek tiyatro sahnelerine geri döneceğinin haberini duyurmuştu. Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Korel İngiltere’de kapalı gişe sahnelenen ‘Girls and Boys’tan uyarlanan ‘Kızlar ve Oğlanlar’ adlı oyun ile tiyatroya döndü. 15 yıl aradan sonra ilk kez önceki akşam Kadıköy Craft Tiyatro’da sahne alan Bergüzar Korel, oyundaki performansıyla alkış topladı. Bergüzar Korel'in eşi Halit Ergenç'te onu ilk oyununda yalnız bırakmadı. Oyun sonunda Halit Ergenç, eşine övgü dolu sözler yağdırdı. 

TİYATRO İLE SAHNELERE GERİ DÖNDÜ 

Bergüzar Korel, İngiltere’de kapalı gişe sahnelenen ‘Girls and Boys’tan uyarlanan ‘Kızlar ve Oğlanlar’ adlı oyun ile tiyatroya döndü. 15 yıl aradan sonra ilk kez önceki akşam Kadıköy Craft Tiyatro’da sahneye çıktı.

EŞİNİ ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Aralarında Ezgi Mola, Miray Daner, Engin Akyürek, Hatice Şendil, Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu oyuncular, finalde Bergüzar Korel’i ayakta alkışladı. Halit Ergenç de Bergüzar Korel’i öve öve bitiremedi. “Eşim olduğu için söylemiyorum; muhteşem ve inanılmaz bir performanstı. Aylardır çalışıyor. Onunla gurur duyuyorum” dedi.

KAYNAK : POSTA

Yorumlar