Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler ayrıldı mı?

Bir süredir Hande Erçel ile aşk yaşayan Mehmet Dinçerler, Hande Erçel'den ayrıldı ve gönlünü Çukur dizisindeki Dilan Çiçek Deniz'e kaptırdı!

Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler ayrıldı mı?

Eylem İpek Şafağ'ın köşe yazısındaki haberine göre, Bir süredir Hande Erçel ile birlikte olan işadamı Mehmet Dinçerler gönlünü bu sefer bir başka güzel oyuncuya kaptırdı!

Bir süredir en yakın arkadaşının sevgilisi Hande Erçel ile aşk yaşayan Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz hafta Hande Erçel'den ayrıldı bu seferde 'Çukur' dizisinin başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz'e gönlünü kaptırdı. Güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz'in Emirgan'daki bir mekanda eğlendiğini duyunca soluğu mekanda almış. Bütün gece güzel oyuncuyla sohbet eden işadamını güzel oyuncu araya mesafe koymuş. İmdadına dizideki rol arkadaşı Aras Bulut İynemli koşmuş. 

Burada akıllara başka soru işareti geliyor tabi! Bir süredir birlikte olduğu Okan Can Yantır'dan ayrılan  Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut'un da yanında Bige Önal'ın olmaması iki oyuncununda başbaşa eğlenmesi akıllarda 'Acaba mı?' dedirtmiyor değil!

 

Yorumlar