Hazal Kaya hamilelik fotoğrafını paylaştı karnı burnunda gün sayıyor!

Güzel oyuncu Hazal Kaya bebeği Fikret Ali'yi kucağına almak için geri sayıma başladı Kaya'nın hamilelikteki son halini merak edenler için işte o fotoğraf!

Hazal Kaya hamilelik fotoğrafını paylaştı karnı burnunda gün sayıyor!

Güzel oyuncu Hazal Kaya bebeğini kucağına almak için geri sayıma başladı! Hamileliğinin son aylarına yaklaşan başarılı oyuncu Hazal Kaya bebeğine vereceği ismi merak edenler için Fikret Ali koyacağını açıklamıştı. Kendisi gibi oyuncu olan aynı eşi Ali Atay bebeğin doğumu için son aylara girdi! Geçtiğimiz yıl bir çok ünlü ismin katıldığı görkemli bir düğün ile evlenen Ali Atay ve Hazal Kaya evlendikten bir kaç ay sonra hamilelik müjdesini vermişti. 

Uzun bir süredir aşk yaşayan oyuncu Hazak Kaya ve kendisi gibi oyuncu olan eşi Ali Atay aşklarını geçtiğimiz yıl görkemli bir düğün ile taçlandırmıştı. Evlendikten bir süre sonra bebek müjdesini veren çift bebeğini kucağına almak için son haftalara girdi! Hazal Kaya ve Ali Atay çifti bebeğine Fikret Ali ismini vereceğini açıklamıştı. Erkek bebeğini kucağına almak için geri sayıma başkayan Hazal Kaya hamilelikte son halini verenler için karnı burnunda bir mekan çıkışı görüntülendi. Karnı oldukça büyüyen Hazal Kaya'nın doğum sonrası bebeği Fikret Ali'nin yüzünü gösterip göstermeyeceği merak konusu oldu!

 hazal kaya doğurdu mu

Yorumlar