Mehmet Ali Erbil'in son durumu nasıl cihazdan ayrılması için egzersizler yapılıyor!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında, doktor kardeşi Yeşim Erbil, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Mehmet Ali Erbil'in son durumu nasıl cihazdan ayrılması için egzersizler yapılıyor!
-A A+

Evinin banyosunda düşerek yaralanan Mehmet Ali Erbil, günlerdir yoğun bakımda tedavi görüyor. Bir ara solunum cihazından ayrılan Mali yeniden solunum cihazına bağlanmıştı. Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi Yeşim Erbil, Mali'nin sağlık durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Yeşim Erbil, "Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor." açıklamasını yaptı.

SOLUNUM CİHAZINDAN AYRILMASI İÇİN EGZERSİZLER YAPILIYOR! 

Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve kaçış sendromu hastalığı nüksettiği için uzun zamandır yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'in doktor kardeşi, sosyal medya hesabından "Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz." açıklamasını yaptı.

"AKLA GELMEYECEK BİR EV KAZASI"

Ünlü sanatçının kardeşi Yeşim Erbil konuyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak şunları söyledi: "Şu an pek çok hastanenin yoğun bakımlarının kapısında hastalarını bekleyenler vardır. Her gün güzel bir haber duymak umudu ile beklenir. Böyle haberleri veren tarafta oldum yıllarca sonra doğal olarak anne ve babamın haberini almayı bekledim. Hastalık her zaman yaş sırası ile olmuyor. Akla gelmeyecek bir ev kazası ile de olabiliyor böyle.

"KIZI SANKİ BABASININ NEFESİ İLE YAŞIYOR GİBİ''

Benim ilk yeğenim ilk günden beri nöbette hastanede. Sanki babasının nefesi ile yaşıyor gibi. Sizler hep soruyorsunuz dua ediyorsunuz. Abim yıllarca evlerimizin içinde oldu ve çok sevildi. İnşallah bu sevgi selini anlatacağız ona.

''NEZAMAN TAM OLARAK AYRILIR BİLMİYORUZ''

Son durumla ilgili bilgileri de sizlere aktarayım. Solunum cihazına bağlı ancak yavaş yavaş ayırabilme egzersizleri yapılıyor. Ne zaman tam olarak ayrılır bilmiyoruz. Bizi duyuyor anlıyor. Yanında olduğumuzu hissettirmek için yanına kısa süreli giriyoruz.