Melisa'yı çantaya benzeten Şeyma Subaşı için anneler harekete geçti!

"Melisa'yı çanta gibi yanımda götüremiyorum." diyen Şeyma Subaşı'na çocuk sahibi olan sosyal medya kullanıcıları büyük tepki gösterdi

Melisa'yı çantaya benzeten Şeyma Subaşı için anneler harekete geçti!

Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda kızı Melisa'yı çantaya benzetmesi, anneleri kızdırdı. Birkaç kadın derneği, Şeyma Subaşı'nın kötü örnek olduğunu savunup, Subaşı'nın hesabının kapatılması için kampanya başlattı. Birçok kadın ünlü sosyal medya fenomeninin TV ekranlarına gelmemesi için RTÜK'e şikayet yağdırdı.

RTÜK'E ŞİKAYET YAĞDI!

Yaşam tarzı ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla zaman zaman eleştirilen Şeyma Subaşı, son verdiği röportajla başta anneler olmak üzere kadınları kızdırdı .Subaşı, röportajında "Yurt dışına 3-4 günlüğüne gidip geliyorum. O yüzden Melisa'yı çanta gibi yanımda taşıyamıyorum." demişti. Ünlü fenomen bu sözleriyle birçok kesimin tepkisini çekti. Birkaç kadın derneği, Şeyma Subaşı'nın kötü örnek olduğunu savunup, Subaşı'nın hesabının kapatılması için kampanya başlattı. Birçok kadın ise Şeyma Subaşı'nın yaşantısının kötü örnek olduğunu öne sürüp, ünlü fenomenin TV ekranlarına gelmemesi için RTÜK'e şikayet yağdırdı.

 

Yorumlar