Mert Fırat ve İdil Fırat sözlendi ne zaman evleniyorlar?

Mert Fırat ve İdil Fırat sözlendi, evlilik tarihleri belli oldu mu? Aşkları hızlı bir şekilde başlayıp tam gaz devam eden çift Ağustos ayında evleniyor!

Mert Fırat ve İdil Fırat sözlendi ne zaman evleniyorlar?

Mert Fırat İdil Fırat ne zaman evlenecek? Düğün tarihleri belli oldu mu? Düğün yeri nerede olcak? Aşkları çok hızlı bir şekilde başlayan tam gaz devam eden Mert Fırat ve İdil Fırat Ağustos ayında evlenme kararı almıştı! Yeni bir ilişkiden çıkan Mert Fırat gönlünü aniden sosyetik güzel İdil Fırat'a kaptırması herkesi şaşırtmıştı. ancak kısa bir süre sonra evlilik yolunda hızlı adımlar atmaları şaka gibi gelse de Uçankuş'un haberine göre çift geçtiğimiz hafta sözlendiği iddia ediliyor. 

EVLENİYORLAR!

Mert Fırat, 2.5 aydır birlikte olduğu İdil Fırat’ı ailesinden istedi. Ağustos ayının ikinci haftasında evlenmeyi planlayan çift, sözlendi.
Kısa süre önce aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat ile İdil Fırat, evliliğe giden yolda ilk adımı attı. Ağustos ayının ikinci haftası nikah masasına oturmayı planlayan çiftin, geçtiğimiz hafta İdil Fırat’ın ailesinin İstanbul’daki evinde sözlendiği iddia edildi. Kız isteme merasiminden sonra ise ailelerin, düğün detaylarını konuştuğu öğrenildi.

Oyuncu, iki hafta önce 2.5 aydır birlikte olduğu sevgilisini, ailesinin yaşadığı Antakya’ya götürerek tanıştırmıştı. Fırat’ın, başrolünü oynadığı, ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin seti başlamadan önce düğün yapmayı planladığı konuşuluyor. Hazırlıklara başlayan ve tatile çıkamayan ikili, balayında yorgunluk atacak.

Yorumlar