Murat Boz Aslı Enver ayrıldı mı? Bu sefer tüm eşyalarını topladı!

Yaklaşık 4 yıl önce başlayan Aslı Enver Murat Boz ilişkisinde son noktanın koyulduğu iddia edildi Enver tüm eşyalarını toplayıp evden ayrıldı!

Murat Boz Aslı Enver ayrıldı mı? Bu sefer tüm eşyalarını topladı!

Bir ayrılıp bir barışan ünlü çift Murat Boz ve Aslı Enver 3. kez ayrıldıkları magazin dünyasına bomba gibi düştü! 4 yıl önce bir film setinde başlayan aşkları son barışmalarında evlenecekleri kesin gözüyle bakılırken Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin 3. kez ayrıldıkları ortaya çıktı. Ünlü çiftin hayranlarının gözlemlerine göre sosyal medya hesaplarında paylaştımlarını beğenmedikleri gözlemlendi. Ayrılık iddialarını güçlendiren bir diğer iddia ise Aslı Enver'in Murat Boz ile ortak yaşadıkları evden tüm eşyalarını toplayıp ayrıldığı oldu!

Levazım'da dubleks evde beraber yaşayan ünlü çiftten kötü haber geldi! Beraber yaşadıkları evden yaklaşık bir ay kadar önce Aslı Enverin tüm eşyalarını toplayıp ayrıldığı iddia edildi. Yaklaşık 4 yılda 3. kez ayrılık yaşayan çiftten bu kez evlilik haberi kesin gözüyle bakılırken kötü haber hayranlarını üzdü.

Yaklaşık 2.5 yıllık ilişkilerine 2018 yılında ayrılık kararı ile şoke eden çift yaklaşık 7 aylık bir zaman diliminden sonra ilişkilerine ikinci bir şans verme kararı aldı. Evlenecekleri kesin gözüyle bakılan çiftin ayrıldığı haberi sosyal medyada en çok konuşulan konu oldu.

 

 

 

Yorumlar