Müslüm'ün yapımcısı Mustafa Uslu'dan Yılmaz Erdoğan'a olay Netflix göndermesi!

Müslüm'ün yapımcısı Mustafa Uslu 'Organize İşler Sazan Sarmalı' filminin Netflix'te yayınlanmasına karşılık ödül töreninde Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı!

Müslüm'ün yapımcısı Mustafa Uslu'dan Yılmaz Erdoğan'a olay Netflix göndermesi!

Ünlü yapımcı Mustafa Uslu ödül töreninde 'Organize İşler Sazan Sarmalı' filminin Netflix'te yayınlanmasına yönelik Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı. Mustafa Uslu ödül törenin'de son filmi ile adından söz ettiren Uslu'nun filmi 'Müslüm' En İyi Sinema Filmi ödülünü alması üzerine ödülünü alırken yaptığı konuşmasında Yılmaz Erdoğan'ın 'Organize İşler Sazan Sarmalı' filiminin Netflix'de de izlenmesi üzerine "Bu filmleri sadece sinemalarda yayınlayacağız" dedi.

FİLMLERİYLE GİŞE REKORU KIRIYOR!

Ayla ve Müslüm filmleri ile gişe rekorları kıran ünlü yapımcı Mustafa Uslu ödül aldığı törende konuşma yaparken Yılmaz Erdoğan'a gönderme yaptı! Ünlü yapımcı konuşmasında "Siz bize ödül vermeye devam ettiğiniz sürece biz güzel filmler çekeceğiz ve emin olun bu filmleri sadece sinemalarda yayınlayacağız" dedi.

''İHANETE UĞRADIK"

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'da bir üniversitede düzenlenen törende Müslüm ile En İyi Sinema Filmi Ödülü'ne layık görüldü. Ödülü almak için sahneye çıkan Uslu, Yılmaz Erdoğan'ın Netflix kararına gönderme yaptı. Uslu, konuşmasında şunları söyledi: "Türk sinemasının çocukları olarak ihanete uğradığımız şu günlerde bu ödül çok anlamlı oldu.

"GÜZEL FİLMLER ÇEKEREK SADECE SİNEMADA YAYINLAYACAĞIZ"

Siz bize ödül vermeye devam ettiğiniz sürece biz güzel filmler çekeceğiz. Bu filmleri sadece sinemada yayınlayacağız emin olun"Uslu'nun sözleri salondakilerden büyük alkış aldı.

VİZYONDAYKEN NETFLİX'TE YAYINLANMAYA BAŞLADI

Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler 2 Sazan Sarmalı filmi vizyondayken Netflix'te yayına girmişti. Erdoğan'ın kararı sinema çevresinde tartışmaya neden olmuştu.

Yorumlar