Mustafa Sandal'dan eski eşi Emina Jahoviç'e yıllar sonra gelen itiraf!

Mustafa Sandal'ın tek celsede boşandığı eski eşi Emina Jahoviç'e yıllar sonra yaptığı ''ikinci kadın'' itirafı olay oldu!

Mustafa Sandal'dan eski eşi Emina Jahoviç'e yıllar sonra gelen itiraf!

Ünlü şarkıcı  Mustafa Sandal geçtiğimiz gün Harbiye'de verdiği konserde eski eşine yönelik yaptığı ''ikinci kadın'' itirafı hayranlarını şaşırttı! Bu yıl ikinci kez Harbiye'de konser veren Mustafa Sandal hayatındaki en önemli ikinci kadın itirafı ile eski eşine yönelik ilginç bir itirafta bulundu. Müzik kariyerinin 25. yılını kutlayan Mustafa Sandal'ın tek celsede boşandığı eşine yönelik yaptığı açıklama akıllarda soru işareti yarattı!

90'ların hit listelerini alt üst eden şarkısı 'Aya Benzer' adlı şarkısı ile müzik kariyerinin 25. yılını kutladı. Harbiye'de verdiği konserde ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın eski eşi Emina Jahoviç hakkında yaptığı samimi açıklamaları ile dikkat çekti.

Dinleyiciye Seslendi

Verdiği konser ile tüm dinleyenleri coşturan Mustafa Sandal, ''Canlar güzel insanlar, hoş geldiniz. Bugün sizden ricam kendinizi bana bırakın, nostalji yapacağız sizi eskilere götüreceğim. Bu akşam bana emanetsiniz. Dinlemek istediğiniz bütün şarkıları dinletmeden yollatmayacağım." diye konuştu.

 

Yorumlar