Özlem Türkad kimdir Seksenler dizisinin Rukiye'si 35 kilo verdi kimse tanıyamıyor!

Seksenler dizisinin Rukiye karakterine hayat veren Özlem Türkad verdiği kilolarla son halini gören kimse tanıyamıyor!

Özlem Türkad kimdir Seksenler dizisinin Rukiye'si 35 kilo verdi kimse  tanıyamıyor!

Seksenler dizisinin 'Rukiye' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Özlem Türkad'ın son halini gören kimse tanıyamıyor! Fazla kilolarında kurtulunca bambaşka birine dönüştü. Sosyal medya hesabında sık sık paylaşım yapan Özlem Türkad tam olarak 35 kilo verince takipçilerinden tam not aldı! Seksenler dizisinde Rukiye karahterine hayat veren Özlem Türkad'ın son hali nasıl? Özlem Türkad Kimdir? Özlem Türkad evli mi? İşte merak edilen tüm soruları elmaelma.com okurları için bir araya getirdik!

İŞTE 1 YIL DAHA

Sosyal medya hesabından paylaşımlarına devam eden Özlem Türkad, son haliyle takipçilerini şaşırttı. 35 kilo veren Özlem Türkad, takipçilerinden tam not aldı. Ailesiyle birlikte fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu paylaşıma, "İşte bir yıl daha büyüyen biz." notunu ekledi.

"GERÇEKTEN YAŞAM KALİTEM ARTTI"

35 kilo veren ünlü oyuncu yaşadığı değişim anlatarak, "Bizim ailede yüksek tansiyon, şeker ve kalp hastalığı herkeste var. Bu arada 40 yaş bir eşik ve onu geçtikten sonra bende de yavaş yavaş emareler kendini göstermeye başlamıştı. Kilodan dolayı dizimde ve belimde ciddi sıkıntılar oluyordu. Kısacası hayatımın her alanında kilo beni aşağıya çekmeye başlamıştı. Ameliyat olma sürecinden biraz korkuyordum ama bu işin güvenli bir yere gittiğini görünce ani bir kararla tüp mide ameliyatı olmaya karar verdim. Kilo verdikten sonra daha iyi anlıyorum, gerçekten yaşam kalitem arttı." dedi.

özlem türkad kimdir

ÖZLEM TÜRKAD KİMDİR?

Özlem Türkad, 10 Ağustos 1971 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi konservatuvar bölümünden mezun oldu. İstanbul Şehir Tiyatroları'nda görev yapmaktadır. 2012 yılında TRT'de başlayan "Seksenler" dizisinde Rasim Öztekin'in eşi Rukiye Karakterini canlandırırken, Rasim Öztekin, Şoray Uzun, Serhat Kılıç, İlker Ayrık, Yasemin Çonka ile başrolde oynadı.
Özlem Türkad, 7 Ekim 2015 tarihinde Ömer Aldemir ile evleniyor.

Ödülleri:
-2008 - Türk Kadınlar Birliği, Bedia Muvahhit Ödülü , Bernarda Abla'nın Evi oyunundaki rolü ile
-2007 - Sadri Alışık Ödülleri: Yard. Kadın Oyuncu Ödülü, Bernarda Abla'nın Evi oyunundaki rolü ile
-2007 - Lions Tiyatro Ödülleri: Yard. Kadın Oyuncu Ödülü, Bernarda Abla'nın Evi oyunundaki rolü ile

Yorumlar