Pınar Altuğ kadınları ter uyarısı olay oldu ''Kokarca gibi dolaşmayın''

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık adından bahsettiren Pınar Altuğ şimdi de kadınları ter konusunda uyardı! ''Yüzünüze makyaj yapıp kokarca gibi dolaşmayın''

Pınar Altuğ kadınları ter uyarısı olay oldu ''Kokarca gibi dolaşmayın''

Sosyal medya paylaşımlarıyla olay olan Pınar Altuğ şimdide hemcinsleri olan kadınları ter konusunda uyardı! Yazın gelmesiyle sıcak havalarda en çok şikayet edilen ter kokusu hakkında sosyal medyada kadın takipçilerini "Hanımlar; saçınızı yaptırıp, yüzünüze makyaj yapıp kokarca gibi dolaşmayın" uyardı. Ünlü oyuncu, sunucu Pınar Altuğ ter paylaşımıyla tepkilerin odak noktası oldu!

TER UYARISI KADINLARDAN BÜYÜK TEPKİ TOPLADI!

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, soyal medya hesabında hemcinslerini uyaran ter kokusu paylaşımı kadın takipçilerini kızdırdı. Yaz uyarısı yaparak terlemelerin önlemini almaları gerektiği hakkında bir yazı paylaşan Pınar Altuğ bu sefer kadın takipçilerinden tepki topladı!

''KOKARCA GİBİ DOLAŞAMAYIN!''

Çocuklar Duymasın'ın başrl oyuncusu Pınar Altuğ'da sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncular arasında yer alıyor. Son zamanlarda yaptığı paylaşımları ve takipçilerine verdiği cevaplarla sık sık gündem olan güzel oyuncu bu seferde kadın takipçilerinden tepki topladı! Yaz mevsiminin sıcak aylarında tere karşı uyarıda bulunan Altuğ, paylaşımıyla tepki toladı. Pınar Altuğ, ''Malum, havalar sıcak… En azından her sabah koltuk altlarınızı yıkayın.Özellikle hanımlar; saçınızı yaptırıp, yüzünüze makyaj yapıp kokarca gibi dolaşmayın."

''SANKİ OTOBÜSE MİNİBÜSE BİNİYOR''

Takipçilerinden tepki alan Pınar Altuğ, ''Doğru söylemiş de sanki otobüse minibüse metroya biniyor. Pahalı semtlerin pahalı kafelerinde oturuyordur alt tarafı. Bu sözleriyle kimleri kastediyor yani ben set çalışanı falan olsam alınırım" yorumlarına maruz kaldı.

pınar altuğ ter paylaşımı

Yorumlar