Kerimcan Durmaz cinsel organını göstererek mastürbasyon yaptığı video!

Sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabından cinsel organını göstererek çektiği videoyu paylaştı! Durmaz mastürbasyon yaparken video çekti!

Kerimcan Durmaz cinsel organını göstererek mastürbasyon yaptığı video!

Sosyal medya hesabından paylaştığı videolar ve fotoğraflarıyla adından bahsettiren DJ Kerimcan Durmaz geçtiğimiz gün sosyal medya hesabınım hikaye kısmından kısa süreli cinsel organını göstererek mastürbasyon yaparken çektiği videoyu sosyal medya hesabına attı. Kısa süre sonra Kerimcan Durmaz'ın yanlışlıkla paylaştığı videoyu hemen geri kaldırdı ancak kendisine ait olduğu iddia edilen videoyu çok kısa bir sürede yayıldı! Açık bir şekilde mastürbasyon yaparken çektiği video sosyal medyada en çok konuşulan magazini oldu! 

CİNSEL ORGANINI PAYLAŞTI!

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz kendisine ait olduğu iddia edilen cinsel organının açık bir şekilde görüldüğü mastürbasyon videosunu paylaşarak skandal bir videoya imza attı. Bir çok takipçisinden eleştiri yağmuruna tutulan Durmaz kısa süre sonra  paylaşımı kaldırıp açıklama yaptı.

 

SKANDALA İMZA ATTI!

Instagram hesabında yaklaşık 3 milyon takipçisi olan Kerimcan Durmaz'ın takipçilerinin büyük çoğunluğunun reşit olmaması halinde paylaştığı video ile skandala imza attı! Kendisine ait olduğu iddia edilen mastürbasyon videosu sansürsüz bir şekilde üzerine ''bana bakın'' notu eklenmiş bir şekilde paylaştı. Kısa süre sonra paylaştığı videoyu kaldıran Kerimcan Durmaz sosyal medya hesabında açıklama yaptı.

 

kerimcan durmaz mastürbasyon videosu

''CEZAİ YOLLARA BAŞVURACAĞIM''

Videonun kendisine bir başkası tarafından geldiğini ve avukatına iletmek isterken yanlışlıkla hikaye kısmına paylaştığını söyleyerek videonun kendisine ait olmadığını açıkladı. Kendisinin de videodan çok rahatsız olduğunu, ilgili durumdan mağdur olduğunu belirten Durmaz, videoyla ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvuracağını söyledi. 

kerimcan durmaz mastürbasyon videosu

Yorumlar 1 yorum