Seda Üren kimdir Asena'nın vurulma anı ile ilgili ilk kez konuştu!

Şarkıcı Seda Üren, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında oryantal Asena'nın vurulma olayı ile ilgili ilk kez konuştu.

Seda Üren kimdir Asena'nın vurulma anı ile ilgili ilk kez konuştu!

Asena, yıllar önce Şişli'deki bir televizyon stüdyosuna girerken silahlı saldırıya uğramıştı. Bacağından yaralanan Asena hastaneye kaldırılmıştı. Polis olayla ilgili operasyonlar sırasında bir kişiyi yakalamıştı. Yakalanan kişi saldırıyı üstlenmişti. Asena'nın vurulma anında yanında ünlü bir isim daha bulunuyordu. Bu ünlü isim Seda Üren'di. Seda Üren Kanal D'de  yayınlanan 2. Sayfa programında oryantal Asena'nın vurulma olayıyla ilgili ilk kez konuştu. 

"ŞAHİT OLDUĞUM ŞEYLER VAR"

Seda Üren Asena'nın vurulma olayını şu şekilde anlattı: "Ben hiç şiddete maruz kalmadım. Dünya bu, hiç kimse büyük konuşmayacak. Ama gördüğüm ve şahit olduğum şeyler var. Mesela Asena yanımda vuruldu. Aynı arabadaydık menajeri, ben, basın danışmanımız ve Asena vardı.

'' ÜÇ AY BOYUNCA ARKAMA BAKARAK YÜRÜDÜM''

Garaja girdik arabadan indiğimiz anda biri geldi, tak tak tak kızı vurdu bacağından, Asena bayıldı. Bu kız bunu yaşadı. Mesela ben üç ay boyunca arkama bakarak yürüdüm. Artık tik olmuştu sanki arkamdan biri geliyor gibi hissediyordum. O anın korkusu bana yetti.

asena

''ÇOK ZOR BİR SÜREÇTİ''

Asena'nın yaşadığı sıkıntıyı düşünün bir de. Sadece Asena için değil kim olursa olsun çok zor. O an şoka giriyorsun, kaskatı oluyorsun. Çok acı bir olay. O gece sabaha kadar savcılık, ifade bir sürü uğraştık, çok zor bir süreçti."

SEDA ÜREN KİMDİR? 

Seda Üren 26 Aralık 1982 İstanbul doğumludur. Seda Üren, 16 yaşında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Türk Müziği Bölümünü kazanmıştır. O dönem Bülent Ersoy ve Emel Sayın'ın vokalisti olarak sahnelere çıkmıştır. 1999 yılında ilk albümü, 'İlk Hediyem'i çıkarmıştır. Ardından ikinci albümü 'Aşkı Yaşa Benimle'yi piyasaya sürmüştür. Bir dönemler TV programı olan 'Hoş Sada'yı sunmuştur. 27 Aralık 2013 yılında Lazer Medikal'in sahibi Ercüment Nefesoğlu ile hayatını birleştiren Seda Üren'in bu evlilikten 2 çocuğu olmuştur. 

seda üren asena

Yorumlar