Semiramis Pekkan kimdir ünlü sanatçıdan ilginç patlıcan itirafı!

Ünlü sanatçı Semiramis Pekkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, patlıcanı kıskandığını itiraf etti.

Semiramis Pekkan kimdir ünlü sanatçıdan ilginç patlıcan itirafı!

Ajda Pekkan'ın kardeşi şarkıcı ve sinama oyuncusu, Semiramis Pekkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, patlıcanı kıskandığını itiraf etti.Pekkan yaptığı paylaşımına, "Tuzlu suda beş dakika yatınca içindeki tüm acıyı dışarı atan patlıcanı, kıskanıyorum." notunu düştü. Ünlü sanatçının bir takipçisi, "Allah başka dert vermesin Semiramis hanım" yorumunu yaparken bir başka takipçisi de "Bence patlıcanı kıskanmayın, patlıcan sizi kıskansın." yorumunu yaptı.

''ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN SEMİRAMİS HANIM''

Ünlü sanatçı Semiramis Pekkan, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşıma imza attı.Semiramis Pekkan paylaşımına, "Tuzlu suda beş dakika yatınca içindeki tüm acıyı dışarı atan patlıcanı, kıskanıyorum." notunu ekledi. Pekkan'ın paylaşımına yorum yapan bir takipçisi, "Allah başka dert vermesin Semiramis hanım" dedi. Başka bir takipçisi, "Bence patlıcanı kıskanmayın, patlıcan sizi kıskansın." yorumunu yaptı.

SEMİRAMİS PEKKAN KİMDİR?

Ajda Pekkan'ın kardeşi.1948 yılında İstanbul'da doğdu. Bir süre Çamlıca Kız Lisesi'nin orta bölümünde okudu. 1964'te "Kara Mehmet" filmiyle sinema oyunculuğuna başladı. 1965'te Ankara Sanat Tiyatrosu'nda sahneye çıktı.  1968'de hafif batı müziği dalında şarkıcılık yapmaya başladı. Fikret Hakan ve Ercüment Karacan'la evlendi. Gulu Lalvani ile evli. Hayatını yurtdışında sürdürüyor.  Filmleri:
Artık Düşman Değiliz, Çılgın Gençlik, Nuh'un Gemisi, Satılmışlar, Krallar Ölmez, Yaprak Dökümü, Kara Davut, Kader Bağı, Ölünceye Kadar.

semiramis pekkandan ilginç patlıcan itirafı!

Yorumlar