Serel Serengil Yaşar İpek öpüşerek poz verdi aşka geldiler!

Eşi Yaşar İpek ile klip çekimi için Maldivler'e giden Seren Serengil, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla sosyal medyayı salladı!

Serel Serengil Yaşar İpek öpüşerek poz verdi aşka geldiler!

Seren Serengil ve Yaşar İpek geçtiğimiz Mayıs ayında görkemli bir düğünle dünya evine girmişlerdi. İlşkililerini göz önünde yaşayan çift, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmaya devam ediyor. Klip çekimi için Maldivler'e giden ünlü çift sarmaş dolaş pozlarıyla dikkat çekti. Serengil, son olarak eşiyle öpüştüğü anların fotoğrafını paylaştı. Bu paylaşım sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Serengil'in bir takipçisi, "Bu tabloya bir bebek yakışır"  yorumunu yaparken bir başka takipçisi de "Edep" yorumunu yaptı.

ÖPÜŞEREK POZ VERDİLER

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek, yeni şarkılarına klip çekmek için Maldivler'e gitti. İş ve tatili aynı anda yapan ikili, sarmaş dolaş pozlarıyla dikkat çekti. Serengil, son olarak eşiyle öpüştüğü anların fotoğrafını paylaştı.

YORUM VE BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU 

İkilinin bu fotoğrafı kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu. Çifte, "Bu tabloya bir bebek yakışır" yorumlarının yanı sıra çok sayıda kötü yorumda geldi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, ikilinin fotoğrafına "Edep" yorumunu yaptı.

Seren Serengil'in paylaşımı olay yarattı!

Yorumlar