Sevda Demirel'den Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'a tokat gibi cevap!

Yıllar önce Hande Ataizi'ne attığı tokatla çok konuşulan Sevde Demirel'den Reynmen lakabı ile tanına Yusuf AKtaş'a tokat gibi cevap olay oldu!

Sevda Demirel'den Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'a tokat gibi cevap!

Geçtiğimiz haftalarda sevgilisiyle görüntülenen Reynmen lakabı ile tanınan YouTuber Yusuf Aktaş'ın magazinci muhabir Akif Yaman'a saldırmasıyla olay olmuştu. Bir çok ünlü isimden tepki toplayan Reynmen'e bir eleştiri de Sevda Demirel'den geldi! Yıllar önce bir televizyon programında oyuncu sunucu Hande Ataizi'ye attığı tokatla  çok konuşulmuştu. Son zamanlarda çıkardığı şarkılarla çok konuşulan ve muhabiri dövmesiyle eleştiri yapmuruna tutulan Reynmen için Sevda Demirel ''Tokat atasım geliyor'' diyerek eleştirdi.

Son olarak 'Sevda Tokatı' şarkısıyla gündeme gelen Sevda Demirel gittiği AVM'de görüntülenince muhabirlerle bir süre sohbet etti. Son olarak muhabire tokat atan Reynmen'in yaptıkları Sevda Demirel'e hatılatılınca Demirel, sosyal medya fenomeni için ''Şu sıralar Reynmen'e tokat atasım geliyor. Bir muhabire el kaldırması çok yanlış bir hareket." dedi. 

 

Yorumlar