Şeyma Subaşı Acun paylaşımı aşka geldi!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı'yla 2009'da çekilmiş aşk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı!

Şeyma Subaşı Acun paylaşımı aşka geldi!
-A A+

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın aşkı ilk günden beri magazin gündeminden düşmedi. Bu aşk Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı'nın sunduğu Var Mısın Yok Musun adlı yarışma programına katılmasıyla başlamıştı.1990 doğumlu Şeyma Subaşı, bu programdan önce Deniz Akkaya'nın sunduğu ‘'Deniz Akkaya ile Top Model'' yarışmasında katılmış ve derece sahibi olmuştu. Çift bir süre Marsilya’daki Türk Konsolosluğu’nda, Esat Yontunç ve Kübra Subaşı’nın şahitliğinde hayatlarını birleştirdi. O günden bugüne dolu dizgin aşk yaşamaya devam ediyorlar. Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Instagram fenomeni Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Acun Ilıcalı'yla eskiden çekilen fotoğrafı paylaşan Şeyma Subaşı, '19. yaşımı beraber kutlamıştık' notuyla eşi Acun Ilıcalı ve takipçilerini 2009 yılına götürdü.

BEBEKTE MEKAN AÇTI

Acun Ilıcalı ile 2017 yılında Marsilya'daki Türk Konsolosluğu'nda kıyılan nikahla evlenen Şeyma Subaşı, kısa bir süre önce Bebek'te bir mekan açmış ve burada sağlıklı ürünler satmaya başlamıştı.

YILLAR ÖNCESİNE AİT FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla üç milyona yaklaşan takipçisiyle sürekli olarak etkileşimde bulunan Subaşı bu defa eşi Acun Ilıcalı ile yıllar önce henüz ilişkilerinin başlarındayken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

''19 YAŞIMI BERABER KUTLAMIŞTIK''

Subaşı, '19. yaşımı beraber kutlamıştık' notuyla paylaştığı fotoğrafıyla eşi Acun Ilıcalı ve takipçilerini 2009 yılına götürdü.Anılarına gönderme yapan Şeyma Subaşı, "Şaka gibi zaman ne çabuk geçti" notunu da fotoğrafına not düştü.

İşte o paylaşımı:

şeyma subaşı şeyma subaşı şeyma subaşı