Şeyma Subaşı nafaka haberlerini tiye aldı!

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'dan aldığı nafaka yüzünden hakkında çıkan capsleri, sosyal medya hesabından tiye aldı!

Şeyma Subaşı nafaka haberlerini tiye aldı!

Birkaç gün önce 9 yıllık evliliklerini 9 saniyede bitiren Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, son zamanlarda magazin gündeminin en konuşulan çiftlerinden oldu. Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı'na verdiği 125 milyar nafaka herkesin dilinde. Hatta o kadar çok konuşulmaya başlandı ki internete bile caps olarak düştü. İnternette, "Uzmalar uyarıyor! Şeyma Subaşı'nın nafakasını fazla düşünmek kronik uykusuzluğa neden olabilir" yazısı dolaşıyor. Bunu gören Şeyma Subaşı'da bu yazıyı paylaşarak, "Bence çok tatlı ve komiksiniz" notunu düştü. Subaşı'nın bu paylaşımına takipçileri yorum yağdırdı. Şeyma Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Hiç umurunda değil galiba boşanmış olması." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, "Ya eminim üzüntüden kendini yiyordur ama belli etmemeye çalışıyor." yorumunu yaptı.

İNTERNETTEKİ YAZIYI PAYLAŞTI 

Silivri'de önceki gün Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, internette dolaşan "Uzmalar uyarıyor! Şeyma Subaşı'nın nafakasını fazla düşünmek kronik uykusuzluğa neden olabilir" yazısını paylaştı.

''HİÇ UMRUNDA DEĞİL GALİBA''

Şeyma Subaşı, internette dolaşan, "Uzmalar uyarıyor! Şeyma Subaşı'nın nafakasını fazla düşünmek kronik uykusuzluğa neden olabilir" yazısını paylaşarak fotoğrafa, "Bence çok tatlı ve komiksiniz" notunu ekledi. Şeyma Subaşı'nın bu paylaşımını takipçileri çok sayıda yorum yaptı. Şeyma Subaşı'nın bir takipçisi paylaşıma, "Hiç umurunda değil galiba boşanmış olması." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ya eminim üzüntüden kendini yiyordur ama belli etmemeye çalışıyor." yorumunu yaptı.

NE OLMUŞTU?

Fransa'nın sahil kasabası St. Tropez'de 18 Eylül 2017'de günlerce konuşulan bir düğünle evlendi. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı'nın Silivri Adliyesi'nde jet hızıyla boşandı. Çift boşanma kararını 21 Kasım'da aldı ve bu çerçevede bir boşanma protokolü hazırladı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, boşanma protokolü imzaladı. Protokolün detaylarına göre Subaşı, kızı ve kendisi için aylık 125 bin lira nafaka alacak. Evlenirse nafaka kesilecek. Taraflar birbirleri ve aileleri hakkında kesinlikle konuşmayacak. Öte yandan, Subaşı'na 10 milyon TL değerinde bir ev alınacak. Bu ev çiftin çocukları Melisa'nın üzerine yapılacak. Yapılan protokolün dışında taraflar birbirlerinden maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmayacak.

İşte o paylaşım...

şeyma subası nafaka haberlerını tıye aldı

 

Yorumlar