Şeyma Subaşı yıllar sonra gelen Acun Ilıcalı itirafı 'Keşke aynı yaşta olabilseydik'

'Sadece Şeyma' kitabıyla adından söz ettiren Şeyma Subaşı yıllar sonra gelen Acun Ilıcalı itirafı olay oldu! İtalyan sevgilisi Guido ile fotoğrafını paylaştı!

Şeyma Subaşı yıllar sonra gelen Acun Ilıcalı itirafı 'Keşke aynı yaşta olabilseydik'

Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz yıl tek celsede boşanan Şeyma Subaşı boşanma sonrası yaptığı paylaşımlarla ve İtalyan sevgilisi DJ Guido ile yeni bir aşka yelken açmasıyla sık sık adından bahsettiriyor. Son olarak 'Sadece Şeyma' kitabını çıkaran Şeyma Subaşı kitabında yazdığı yazılar dikkat çekti. Geçtiğimiz gün Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi DJ Guido ile yan yana sarılırken çekilmiş fotoğraflarını paylaşıp altına yazdığı yazıyla dikkat çekti. Guido ile aşka gelen Subaşı samimi cümleler kurdu. Ancak geçmişte yaşadıklarına dikkat çekerek Acun Ilıcalı ile ilgili kitabında 'Keşke aynı yaşta olabilseydik' itirafı olay oldu.

GEÇMİŞTEN GELEN ACUN ILICALI İTİRAFI DAMGA VURDU!

Süprriz bir şekilde Acun Ilıcalı ile bir kaç dakikada boşanan Şeyma Subaşı boşanma sonrası DJ Guido Senia ile ortaya çıkan samimi görüntülerinin ardından aşkı yalanlamamış aksine bir süre sonra ilişkisini kabul etmişti. Geçtiğimiz gün Intagram hesabından Guido Senia ile yan yana fotoğraflarını paylaşıp altına samimi olduğunu düşündüğü cümleler kurdu. Guido Senia ile ilişkisinin yolunda gittiğine dair göndermelerde bulunan Subaşı kitabında geçmişe dair Acun Ilıcalı hakkında üstü kapalı göndermede bulunarak keşkeli cümleler kurdu. 

''KEŞKE AYNI YAŞTA OLABİLSEYDİK''

Kitabında üstü kapalı bir şekilde Ilıcalıya göndermede bulunan Subaşı'nın, ''Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum." cümleleri dikkat çekti.

Şeyma Subaşı'nın eski eşi Acun Ilıcalı'nın ismini kullanmadan, ''Yalnızdım. Fiziken ve psikolojik olarak çok yalnız" diyen Subaşı, yaşadığı sıkıntılı günleri şöyle anlattı: "Keşke aynı yaşta olabilseydik diye dua ettiğim geceyi hatırlıyorum. Hani her şeyin sonuna gelmiş gibi hissedersiniz ya. İşte tam o kara delik. Badem gözlü kızım sayesinde o delikten çıktım. Bazı hatalara düşsek de sonunda özgür bıraktık birbirimizi. İyi ki de yapmışız."

"NEDEN MUTLU OLDUĞUMU ANLAMIYOR"

Şeyma Subaşı kitabında sevgilisi DJ Guido Senia'dan şu sözlerle bahsetti: "Lüks ve kalabalık değil. Sadelik ve başbaşalık kalbimi doldurdu. Birbirimize iyi geliyoruz. Şimdi sevdiğim kişiyle elimizde cips, sadece konuşarak saatler geçiriyoruz. Buna şükrediyorum. Yaşadığım onca acıdan sonra sevdiğim kişi, karşısındaki kadının bir paket cipsle neden bu kadar mutlu olduğunu anlayamıyor."

şeyma subaşı yıllar sonra gelen acun ılıcalı itirafı

 

Yorumlar