Sabah seksi hakkında bilinmeyenler şaşırtıyor kilo verebilirsiniz!

Sabahın erken saatlerinde partnerinizle cinsel ilişkiye girerek kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz? İşte sabah seksi hakkında bilinmeyenler!

Sabah seksi hakkında bilinmeyenler şaşırtıyor kilo verebilirsiniz!

Her ne kadar sabahın erken saatlerinde cinsel ilişkiye girmek kadınların erkeklere oranda daha zor orgazm olmasına neden olsa da sabah seks yapmak kilo verdiriyor! Evet yanlış görmüyorsunuz, yapılan araştıramalara göre sabah yapılan seks erken saatlere spora gidenlerde yakılan kaloriyle eş değerde olduğu ortaya çıktı! Sadece bu da değil! İşte sabah cinsel ilişkiye girmek hakkında bilinmeyenler!

DAHA KOLAY ORGAM OLABİLİRSİNİZ!

Kadınlar erkeklere oranla sabahları orgazm olmada zorluk çekmesiyle bilinir. Ancak kadınların orgazm olabilmeleri için rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Kadınların sabah partnerleriyle ilişkiye girmek istememelerinin en büyük nedenlerinden biri de kötü görünüyorum düşüncesidir. Partneriniz sizi çekici geldi kadar aynı şekilde sizde ona öyle görünüyorsunuz. Uyku sersemiyken yapılan seks orgazma daha kolay ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Biraz rahatlama ile güne daha pozitif başalayabilirsiniz!

GÜN İÇİNDE ZİNDE KALMANIZA YARDIMCI OLUYOR!

Çiftler arasındaki bağı güçlendirmeye yardımcı olan sabah seksi aynnı zamanda ilişkinizdeki stres ve sorunlar ile baş etmenize yardımcı olmaktadır. Gününüzü zinde geçirmeye yardımcı olan sabah seksi gün içerisinde pozitif olmanıza yardımcı olacaktır. 

SABAH CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEK KİLO VERDİRİYOR!

Uzmanların açıklamalarına göre sabah erken saatlerde cinsel ilişkiye girmek sabah sporu yerine geçiyor ve kilo verdiriyor! Sabahın erken saatlerinde spor yapmak bazıları için alışkanlık halinde aktiviteye dönüşürken bazıları için oldukça zor gelmektedir. İşte bu noktada sabah egzersizi yerine geçen sabahın erken saatlerinde cinsel ilişkiye girmek fazla kilolarınızdan kurtulamayada yardımcı olmakla berber partnerinizle keyifli vakit geçirmiş olursunuz.

Yorumlar