Şeyma Subaşı'nın bikinili videosu Hatice'nin kalçasını gösterdiği videoya benzetildi!

Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından paylaştığı bikinili video Hatice'nin defilede kalçasını açtığı videoya benzetildi!

Şeyma Subaşı'nın bikinili videosu Hatice'nin kalçasını gösterdiği videoya benzetildi!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, son zamanlarda magazin gündemini meşgul eden Hatice'nin Muammer Ketenci'nin defilesinde kalçasını açtığı videosuna benzetildi. Şubaşı'nın bikiniyle arkadan verdiği poz takipçileri tarafından Hatice'ye benzetildi. 

Bir kaç gündür yakın arkadaşı Dila Tarkan ile Maldivler'e tatile giden Şeyma Subaşı, tatilde bikinili cesur paylaşımları ile konuşulan Subaşı, son olarak, bikinili hindistan cevizi ile çektiği videosu akıllara Hatice'yi getirdi. Hatice'nin podyumda kalçasını gösterdiği videoya benzetildi. Şarkıcı hatice Muammer Ketenci'nin defilesinde kalçasını göstermişti.

HİNDİSTAN CEVİZİ TAŞIRKEN VİDEO PAYLAŞTI

Şeyma Subaşı Maldivler tatilinden paylaştığı görüntüler paylaşırken son olarak arkadan kamera ile Hindistan cevizini başının üstünde taşımaya çalışırken eğlenceli videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Videosunun altına "Hayatımı dengeye sokmaya çalışırken ben... Aslında bu kadar kötü değilim..." notunu düştü.

"HATİCE'DEN FARKI NE?"

Subaşı'nın bu paylaşımı geçtiğimiz günlerde podyumda kalçasını açan şarkıcı Hatice'yi getirdi. Sosyal medyada bir kullanıcı, "Şimdi bunun Hatice'den farkı ne?" diye sordu.

Yorumlar