Şükran Ovalı doğum sonrası son halini gören tanıyamıyor iğne ipliğe döndü!

Şükran Ovalı kızı Mihran'ı doğurduktan sonra doğum kilolarını verdikten sonra iğne ipliğe döndü! Son halini gören tanıyamıyor!

Şükran Ovalı doğum sonrası son halini gören tanıyamıyor iğne ipliğe döndü!

Ünlü futbolcu Caner Erkin'in eşi başarılı oyuncu Şükran Ovalı bir kaç ay önce bebeği Mihran'ı dünyaya getirdikten sonra hamilelik döneminde aldığı kilolarla gündeme gelmişti. Yapılan çirkin eleştirilere karşılık duruşunu koruyan Şükran Ovalı'nın son halini gören artık tanıyamıyor. Hamilelik döneminde aldığı kiloları geri veren Şükran Ovalı son haliyle dikkat çekti. 

''HEP BEBEKLEYİM EVDE KENDİM BAKIYORUM''

Geçtiğmiiz yıl 8 ay önce kızı Mihran'ı dünyaya getiren Şükran Ovalı hamilelik döneminde aldığı kilolardan kurtulduğunu açıkladı! Kısa sürede doğum kilolarından kurtulan Şükran Ovalı son haliyle tanınmaz hale geldi. Hamilelik döneminde 30 kilo alan Şükran Ovalı neredeyse aldığı kilonun tamamını verdiğini açıkladı.

Kilolardan nasıl kurtuldunuz sorusuna, yanıt veren başarılı oyuncu Şükran Ovalı, "Hep bebekleyim, evde kendim bakıyorum, öyle istedim. 30 kilo aldım, hiç önemsemedim ama şimdi verdim. Ben de inanamadım buna ama o kadar çok peşinden koşuyorsun ki bir de emzirdiğim için çabuk gitti fazlalıklar" şeklinde konuştu. Şükran Ovalı şu sıralar kendisini kızının gelişimine adadığını açıkladı. İşte başarılı oyuncu Şükran Ovalı'nın son hali...

şükran ovalı kızı mihran

şükran ovalı hamilelik döneminde aldığı 30 kiloyu verdi son halini kimse tanıyamıyor

 

Yorumlar