Şükran Ovalı Kimdir

Şükran Ovalı kimdir Caner Erkin ile evli olan Şükran Ovalı'nın dizileri hepsi biyografisinde. 1985 doğumlu olan Şükran Ovalı kak. yaşında, aslen nereli merak ediliyor. Peki Şükran Ovalı kimdir?

Şükran Ovalı
-A A+

Şükran Ovalı kimdir sorusunun yanıtını Şükran Ovalı'nın biyografisini merak edenler için derledik. Aslen İzmir'li olan oyuncu Şükran Ovalı rol aldığı dizilerle adını duyurdu. Futbolcu Caner Erkin ile yaptığı evlilikle gündemden düşmeyen Şükran Ovalı 33 yaşında. Oyunculuk kariyerine devam eden Şükran Ovalı ilk olarak 2006 yılında izleyici ile buluştu. Şükran Ovalı'yı sevenler onun hayatı hakkında pek çok konuyu merak ediyor. Şükran Ovalı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, eşi, çocuğu, Caner Erkin ile olan evliliği, dizileri neler işte tüm bu soruların yanıtlarını elmaelma.com takipçileri için derledik. 

ŞÜKRAN OVALI KİMDİR KAÇ YAŞINDA ASLEN NERELİ?

1 Nisan 1985 yılında İzmir'de dünyaya gelen Şükran Ovalı'nın çocukluğu da İzmir'de geçti. Aslen İzmir'li olan oyuncu Şükran Ovalı ilk ve orta okul eğitimini İzmir'de tamamladı. Lise eğitimini de İzmir'de bitiren Şükran Ovalı lise sonrası İstanbul'a geldi. İstanbul'da oyunculuk üzerine eğitim görmek isteyen Şükran Ovalı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. 

Şükran Ovalı 2006 yılında ilk olarak kamera karşısına geçti. Ezo Gelin isimli dizide rol alan oyuncu dizi kariyerine devam etti. 2007 yılında Vazgeç Gönlüm ve Bez Bebek dizisinde rol aldı. Şükran Ovalı 2008 senesinde Aşk Yakar dizisinde oynadı. 2009 yılında Kahramanlar ve Bir Bulut Olsam dizisinde rol alan Şükran Ovalı, 2010 yılında Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, 2011 yılında Reis, 2012'de Kötü Yol ve Leyla ile Mecnun'da rol aldı. 2013 senesinde Avrupa Avrupa'da oynayan Şükran Ovalı 2014'te Cinayet, 2014-2015'te Şeref Meselesi, 2016'da Familya ve Paramparça adlı dizilerde adından söz ettirdi.

ŞÜKRAN OVALI KİMİNLE EVLİ ÇOCUĞU VAR MI?

Şükran Ovalı özel hayatı ile de ilgi odağı olan bir oyuncu. Şükran Ovalı 2 Ocak 2017 tarihinde ünlü futbolcu Caner Erkin ile evlendi.  Şükran Ovalı, Caner Erkin'in ikinci eşi. Caner Erkin önceden Asena Atalay ile evliydi eski evli çiftin bir de oğlu var. Şükran Ovalı'nın eşi Caner Erkin eski eşi Asena Atalay'dan 29 Ocak 2016 tarihinde boşandı. Şükran Ovalı Caner Erkin çifti de 2018 Eylül ayında çocuk sahibi olacak.