Survivor 2018'den kim elendi, ilk elenen yarışmacı kim?

Survivor 2018'de Gönüllüler takımından elemeye kalan Marcus, Cumali Akgül ve Yağmur Banda arasında kimin elendiği belli oldu. Elenen isim Marcus oldu...

Survivor 2018'den kim elendi, ilk elenen yarışmacı kim?

Survivor 2018'in ikinci haftasında, ada konseyi Survivor'a ilk veda eden ismin açıklanması için toplandı. Survivor'da dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımında Marcus, Cumali ve Yağmur eleme adayları olmuştu. Survivor 2018'den elenen ilk yarışmacı olan Marcus, Ilıcalı'nın açıklamasının ardından büyük bir şok yaşadı. Survivor'dan ilk elenen isim olan Marcus'u çok önceden tanıdığını ve sevdiği biri olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, Marcus'un elenmesinden dolayı çok üzgün olduğunu belirtti.

Survivor'da kendisinin sevdiği isimlerin de kaybedebildiğine dikkat çeken Ilıcalı, 'Senin ne kadar pozitif renkli biri olduğunu biliyorum. Renkli karakterinle, mizacınla Survivor'a verebileceği çok şey vardı. Ama bazen böyle iddialı yarışmacılar da, benim favorim olanlar da erken elenebiliyor. Az oy aldın diye düşünme. Bu hafta çok ciddi derecede sms katılımı oldu. Burası Survivor, seyirci son sözü söylüyor. Elenmen benim açımdan şaşırtıcı oldu' dedi.

Yorumlar 1 yorum