Tuba büyüküstün ve Umut Evirgen nereye gitti? Tuba büyüküstün ve Umut Evirgen ayrıldı mı?

2017'ye aşk yaşayan ünlüler arasında gündemde bomba etkisi yaratan Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Umut Evirgen Viyana'da aşk tatiline çıktı!

Tuba büyüküstün ve Umut Evirgen nereye gitti? Tuba büyüküstün ve Umut Evirgen ayrıldı mı?

Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen aşkı tüm söylentilere rağmen hızla devam ediyor. 2017 yılına aşklarıyla gündemde bomba etkisi yaratan çiftler arasında yerini alan Tuba Büyüküstün ve Umut Evirgen çifti hakkında çıkan ayrılık dedikodularına karşın çift Viyana'dan yaptığı paylaşımıyla herkese mesaj verdi! 

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, sevgilisinin Etiler'deki mekanında Defne Samyeli'nin sahne almasını kıskandığı ve çiftin bu yüzden aralarının bozulup ilişkiyi sonlandırdığı haberleri çıkmıştı fakat ortaya çıkan haberlerin aksine Tuba Büyüküstün Defne Samyeli'nin şarkı söylemesi için oldukça destek vermişti hatta sahne dekoruna kadar ilgilendiği ortaya çıkmıştı.

Tuba Büyüküstün ve sevgilis Umut Evirgen Viyana'da aşk tazeliyor

Genç iş adamı ise geçtiğimiz günlerde ise sürekli olarak haklarında çıkan ayrılık sorularına ise sosyal medya da yaptığı paylaşımıyla çıkan ayrılık haberlerine cevap olarak Viyana tatilinden bir restoranda çekilmiş yemeği çekip ''Her şey yolunda'' mesajını verdi. 

Yorumlar