Ünlü şarkıcı Hadise gelinlik giydiği fotoğrafıyla sosyal medyada olay oldu!

Cesur fotoğraflarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Hadise, gelinlik giydiği fotoğrafıyla sosyal medyada olay oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise gelinlik giydiği fotoğrafıyla sosyal medyada olay oldu!

TV8 ekranlarında yayınlanan ''O Ses Türkiye'' adlı yarışma programının jüri koltuğunda oturan ünlü şarkıcı Hadise'den kafaları karıştıran bir paylaşım geldi. Ünlü şarkıcı Instagram hesabından paylaştığı gelinlikli fotoğrafıyla herkesi şaşırttı. Hadise paylaşımın altına ''2019'dan beklentim'' notunu düşerken, paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Hadise'nin bir takipçisi, ''gelinlik çok yakışmış'' yorumunu yaptı. 

GELİNLİKLİ FOTOĞRAFLARIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI 

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının juri koltuğuna oturan ünlü şarkıcı Hadise gelinlikli fotoğrafıyla takipçilerini şaşırttı.

"GELİNLİK ÇOK YAKIŞMIŞ"

Instagram hesabından gelinlik ile poz verdiği fotoğrafı takipçileriyle paylaştı. Hadise fotoğrafa, "2019'dan beklentim." notunu ekledi. Hadise'nin paylaşımına takipçileri de sessiz kalmadı. Hadise'nin fotoğrafını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Gelinlik çok yakışmış." yorumunu yaptı.

TAKİPÇİLERİNDEN TAM NOT ALMIŞTI

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan şarkıcı Hadise, takipçilerinden tam not aldı. Hadise derin yırtmacıyla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

ünlü şarkıcı hadıse gelınlık gıydı

 

Yorumlar