Ünlü tenisçi Eguine Bouchard kimdir cesur pozlarıyla takipçilerini büyüledi!

Güzel tenis oyuncusu Eguine Bouchard, başarılı kariyerinin yanı sıra sosyal medya paylaşımlarıyla da tüm dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü tenisçi Eguine Bouchard kimdir cesur pozlarıyla takipçilerini büyüledi!

Dünyaca ünlü güzel tenis oyuncusu Eguine Bouchard, başarılı kariyerinin yanı sıra güzel fiziğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı cüretkar pozları ile hayranlarını büyüleyen güzel tenisçi son paylaşımı ile hayranlarından tam not aldı. Bouchard'ın bir takipçisi paylaşıma, "Çok güzelsin." yorumunu yaptı. Bir başka takipçisi ise, "Tenisi bırakıp modellik yapmalısın bence." yorumunu yaptı.

SON PAYLAŞIMLARIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ 

Sosyal medya medya hesabından cüretkar fotoğraflarıyla dikkat çeken dünyaca ünlü tenisçi Eguine Bouchard, son paylaşımlarıyla bütün dikkatleri üzerine çekti.

"TENİSİ BIRAKIP MODELLİK YAPMALISIN BENCE''

Instagram hesabında 1 milyon 800 bin takipçisi olan ünlü tenisçİ, cesur paylaşımlarıyla takipçilerini büyüledi. Ünlü tenisçinin cesur fotoğrafları büyük dikkat çekti. Bouchard'ın paylaşımlarını takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Bouchard'ın bir takipçisi paylaşıma, "Çok güzelsin." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Tenisi bırakıp modellik yapmalısın bence." yorumunu yaptı. Bouchard'ın bazı takipçileri ise, aşk itiraflarında bulundu.

EGUİNE BOUCHARD KİMDİR? 

Eugenie "Genie" Bouchard, 25 Şubat 1994 doğumlu Kanadalı profesyonel tenisçidir.2014 Wimbledon'da teklerde final oynayarak, bir Grand Slam turnuvasında final oynayan ilk Kanadalı olmuştur.2014 Avustralya Açık, 2014 Fransa Açık'ta yarı final oynamış, 2012 Wimbledon Kızlar Tekler şampiyonluğu elde etmiştir.2013 WTA Tour sonu itibari ile WTA Yılın Çaylağı ödülünü almıştır. Bouchard 2014 WTA Tour sonu itibari ile Yılın En Çok Gelişim Gösteren Oyuncusu ödülünü kazanmıştır.

dünyaca ünlü tenisçi cesur pozlarıyla herkesin ağzını acık bıraktı

 

Yorumlar