Uygunsuz fotoğrafları yayılan Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu 6 yıl hapis cezası!

Oyuncu Berk Oktay'ın geçtiğimiz sene uygunsuz fotoğrafları eşi Merve Şarapçıoğlu'nun yayımladığı iddia edilmesinin ardında 6 yıl hapis cezası ile yargılanacak!

Uygunsuz fotoğrafları yayılan Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu 6 yıl hapis cezası!

Geçtiğimiz yıl oyuncu Berk Oktay'ın uygunsuz fotoğrafları magazin dünyasını derinden sarsmıştı. Çıplak fotoğraflarının ifşa olmasının ardından hayranlarını büyük bir şoka uğramasıyla ifşa edilen fotoğrafların IP adresi oyuncunun avukat eşi Merve Şarapçıoğlu'nun annesinin telefonu olduğu kabul edilmişti. Berk Oktay'ın eşi Merve Şarapçıoğlu'na eşi Berk Oktay'ın ‘özel hayata ilişkin görüntüleri ifşa etmek’ suçundan yargılanacak. Şarapçıoğlu'nun 6 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi. 

Uygunsuz Fotoğrafları Olay Olmuştu!

Oyuncu Berk Oktay'ın uygunsuz fotoğraflarının ifşa edilmesinin ardından eşi Merve Şarapçıoğlu'nun yayımladığı iddia edilen oyuncunun avukat eşi ‘özel hayata ilişin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle hazırlanan iddianame kabul edildi. Savcı hazırlanan iddianamede Merve Şarapçıoğlu'nun annesine ait olduğu telefonun hattını kullandığını kabul ettiğini ve beyanlarının kendisini suçtan kurtarmak için olduğunu söyledi. 

Mahkemede ise kullanılan 4 Instagram hesabının aynı IP adresinden bağlandığını ve bu hesapları kullanan aynı kişinin olduğu ortaya çıktı. Hat kullanıcısının ise Merve Şarapçıoğlu'nun olduğunu ve delilleri yok etmeye yönelik 2 Nisan 2018 tarihinde telefonu sıfırladığı söylendi. Berk Oktay uzlaşmayı kabul etmeyince eşi Merve Şarapçıoğlu için, ''özel hayata ilişkin görüntüleri ifşa etmek’' suçundan yargılanacak ortaya çıktı.

berk oktayın eşi merve  şarapçıoğluna 6 yıl hapis cezası

 

 

 

Yorumlar