Yasemin Özilhan eşi ile Anadolu Efes maçında yaşadığı saldırıyı anlattı!

Yasemin Özilhan eşi İzzet Özilhan ile gittiği Anadolu Efes maçında yaşadığı korkunç saldırı hakkında ilk kez konuştu. Küfürlü tezahürat yerini kavgaya bıraktı!

Yasemin Özilhan eşi ile Anadolu Efes maçında yaşadığı saldırıyı anlattı!

Sosyal meyda hesaplarında yaptığı paylaşımlarla ikon haline gelen güzel oyuncu Yasemin Özilhan geçtiğimiz günlerde eşi İzzet Özilhan ile gittiği Anadolu Efes CSKA Moskova maçında saldırıya uğramıştı. Küfürlü tezahüratların yerini kavgaya bıraktığı kavgada korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Yasemin Özilhan eşi İzzet Özilhan ile yaşadığı korku dolu kavgayı ilk kez anlattı. Nişantaşı'nda görüntülenen Özilgan Anadolu Efes maçında kavganın neden çıktığını ve kagvagının detayları hakkında ilk kez konuştu. 

ANADOLU EFES MAÇINDA SALDIRIYA UĞRADI

Güzel oyuncu Yasemin Özilhan eşi İzzet Özilhan ile geçtiğimiz günlerde Euroleague'de final maçı olan Anadolu Efes - CSKA Moskova maçında saldırıya uğramıştı. Oyuncunun eşi İzzet Özilhan'ın yönetim kurulunda olduğu maçta güzel oyuncu saldırının ortasında kaldı. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Yasemin Özilhan Anadolu Efes maçında yaşanan kavga hakkında  "Bizimki bir şahsın hareketine verilen bir tepkiydi" dedi.

KÜFÜRLÜ TEZAHÜRATLAR YERİNİ KAVGAYA BIRAKTI

Maçın son anlarında Fenerbahçe taraftarının Anadolu Efes koçu Ergin Ataman'a küfürlü tezahürat yapmasının ardından Ataman'ın sözlü bir şekilde cevap vermesiyle bir anda ortalık karıştı. Olayların büyümeye devam etmesiyle saha bir anda karıştı. Anadolu Efes maçında iki taraftar arasında yaşanan kavgada Anadolu Grubu Yönetim Kurulu üyesi olan İzzet Özilhan'ın da kavgada araya girmesiyle beraber tartışma başladı. Fenerbahçe taraftarlarıyla sözlü tartışmaya başladı. İki tarafında hararetli bir şekilde tartışması yerini kavgaya bıraktı. Güzel oyuncu eşini güçlükle tutmaya çalıştı. Yaşanan kavgada arada kalan Yasemin Özilhan'ın yaşadığı korku fotoğraflara yansıdı!

yasemin özilhan eşi izzet özilhan anadolu efes maçı kavgası hakkında ilk kez konuştu

YASEMİN ÖZİLHAN KAVGAYI ANLATTI!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Yasemin Özilhan maçta yaşadığı tatsız olayı ilk kez anlattı. Özilhan kavga hakkında, ''Fenerbahçe'ye karşı bir tavır yoktu. Biz zaten Fenerbahçe'yi Real Madrid maçında destekledik. Bir şahsın hakaretine karşı verilen bir tepkiydi bizimki. Olay büyümeden kapandı." dedi.

Yorumlar