Yeşim Salkım İmamoğlu'nu destekleyen Gülben Ergen'in fotoğraflarını paylaştı!

Yaşim Salkım Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen Gülben Ergen'in Ak Partili isimlerle çekilen fotoğraflarını sıralayarak paylaştı!

Yeşim Salkım İmamoğlu'nu destekleyen Gülben Ergen'in fotoğraflarını paylaştı!

Oyuncu ve şarkıcı Yeşim Salkım, sosyal meyda hesabından, Ekrem İmamoğlu'nu destekleyen Gülben Ergen'in geçmiş zamanda Ak Partili isimlerle çekilmiş fotoğraflarını sıralayarak Twitter hesabından paylaştı. 23 Haziran İstanbul Büyük Şehir Belediye başkanı seçimleri sonrası İBB seçimi sonrası Ekrem İmamoğlu'nun ailesiyle çekilmiş fotoğrafını paylaşarak tebrik "Tebrikler eşine ve çocuklarına hep aşkla bakan ve her fırsatta ailesine minnetle teşekkür eden Ekrem İmamoğlu İstanbul ve ülkemiz için hayırlı olsun" notuyla paylaştı. Gülben Ergen Yeşim Salkım neden küs? Yeşim Salkım Gülben arasında ne oldu? İşte Gülben Ergen ve Yeşim Salkım arasında bir türlü suların durulmadığı ikili arasında merak edilen tüm detaylar elmaelma.com'da!

YEŞİM SALKIM GÜLBEN ERGEN'İN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI!

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu'nun ailesiyle beraber çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan Gülben Ergen'in tebrik etmesiyle başladı! Şarkıcı ve oyuncu olan Yeşim Salkım Gülben Ergen'in geçmiş yıllarda Ak Parti'den Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Abdullah Gül ile beraber çekilmiş fotoğrafını paylaşarak paylaşım yaptı.

EKREM İMAMOĞLU'NUN TEBRİK ETMİŞTİ!

Ak Parti'ye yakınlığı ile bilinen Gülben Ergen seçim sonrası İmamoğlu'nu tebrik edince Yeşim Salkım, Ergen'in Ak Partili insanlarla çekilmiş fotoğraflarını birleştirerek, ''Al sen yorulma bak sana albüm yaptım ellerimle" notu ile sosyal medya hesabından paylaştıç 

yeşim salkım gülben ergen

 

Yorumlar