Yıldız Tilbe'nin Ayasofya paylaşımına Melih Gökçek'ten destek 'cesur' yorumu!

Yıldız Tilbe'nın sosyal medya hesabında 'Ayasofya ibadete açılsın' yorumuna Melih Gökçek'ten ilginç destek mesajı dikkat çekti!

Yıldız Tilbe'nin Ayasofya paylaşımına Melih Gökçek'ten destek 'cesur' yorumu!

Geçtiğimiz günlerde Yıldız Tilbe'nin sosyal medya hesabından Ayafosya ile ilgili yaptığı paylaşımına Melih Gökçek'ten destek mesajı geldi. Yıldız Tilbe'nin ''Ayasofya ibadete açılsın'' paylaşımına karşılık olarak Melih Gökçek, ''Doğru bildiğini söylemekten zerre çekinmeyecek kadar cesur" ifadelerini kullandı.

''KAPALI KALMASI İÇİN HİÇBİR SEBEP YOK''

Ankara eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, Yıldız Tilbe'nin sosyal medya hesabından "Ayasofya ibadete açılsın. Ayasofya'nın öyle kapalı kalması için hiçbir sebep yok, fakat ibadete açılması için başta Fatih Sultan'ın vasiyeti ve Müslüman aleminin isteği ve bir sürü sayamadığım nedenden dolayı ibadete açılmalı. Açılsın, izin mi alacağız. Valla bak, büyük bir törenle açalım, bütün ülkelerin büyükleri gelsin, yemekler dağıtılsın , Kuran-ı Kerim okunsun, çok güzel olur. Bütün Osmanlı'nın ve gelmiş geçmiş bütün vatan şehitlerinin ruhu şad olur" çağrısına "Yıldız Tilbe, bayan sanatkarların gözü en karası, en yiğidi.." yanıtını verdi.

''YILDIZ TİLBE GÖZÜ EN KARASI EN YİĞİDİ''

Yeni Zelanda'daki terör saldırısının ardından sosyal medya hesabından Ayasofya ile ilgili yaptığı paylaşımına Melih Gökçek'ten tam destek geldi! Gökçek Tilbenin paylaşımına karşılık, ''Yıldız Tilbe, bayan sanatkarların gözü en karası, en yiğidi... Doğru bildiğini söylemekten zerre çekinmeyecek kadar cesur. İşte Ayasofya için söyledikleri ve tepki koyanlara verdiği cevap... Alkışları hak ettin yiğit sanatçı, herkes alkışlasın lütfen" yanıtını verdi.

Yorumlar