Zerrin Özer 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca evlendi gelinlik giydi!

Zerrin Özer kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca ile Zekeriyaköy'de villasının bahçesinde sade bir törenle evlendi!

Zerrin Özer 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akınca evlendi gelinlik giydi!

Ünlü şarkıcısı Zerrin Özer yaklaşık 2 yıl boyunca gözlerden uzak aşk yaşadığı sevgilisi Muray Akınca ile evlendi. 2 yıl aşk yaşadığı ve kendisinden 27 yaş küçük olan Murat Akınca ile Zekeriyaköy'deki villasının bahçesinde evlendi. 61 yaşındaki Zerrin Özer düğünde gelinlik giydi başına taktığı çiçekli taç ile dikkat çekti. Ünlü şarkıcının düğününe ünlüler akın etti! Geçtiğimiz akşam kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi Murak Akınca kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte Zerrin Özer'in 27 yaş küçük sevgilisi hakkında tüm merak ettikleriniz elmaelma.com'da!

2 YILDIR AŞK YAŞIYORMUŞ!

61 yaşındaki Zerrin Özer geçtiğimiz akşam Zekeriyaköy'deki villasının bahçesinde 100 kişinin olduğu sade bir nikah töreni ile evlendi. Türk pop müziğinin unutulmaz isimlerinden olan Zerrin Özer 61 yaşındaki Zerrin Özer 34 yaşındaki sevgilisi Murat Akınca ile yakın arkadaşlarının bulunduğu sade bir törenle evlendi. 

''AŞIĞIM KENDİSİNE''

Zerrin Özer geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda ''Çok yakında duyarsınız güzel haberleri. Evlilik teklifi aldım. Uzun zamandır bir ilişkim var, hiçbir zaman görüntülenmedik dışarıda. İki seneye yaklaşıyor ilişkimizin başlayalı. Sevgilim bizim camiadan değil. Bana çok güzel bakıyor, bebek gibi… Kalbimin ve yolumun yoldaşı diyebilirim. Aşığım kendisine. Evlilik teklifini kabul ettim. Birkaç ay içinde de nikah masasına oturacağız" demişti. 

Yakın akrabalarının ve arkadaşlarının katıldığı sade bir kutlama yaparak evlenen Zerrin Özer'in düğününe Şehrazat, Ahmet San, Seda Akay, Kemal Aslan, Suadiye ve Özgür Aras gibi isimlerin yer aldığı ünlü isimler katıldı. Törene 100 kişi davet edildi. 

ZERRİN ÖZER GELİNLİK GİYDİ

Sade beyaz bir elbise giyen Zerrin Özer başına taktığı çiçek ile çok beğenildi. Sade beyaz elbisesiyle dikkat çeken Özer'in düğününde çekilen fotoğraflardaki neşesi takipçilerin dikkatinden kaçmadı. İşte Zerrin Özer'in düğününden kareler...

zerrin özer 27 yaş küçük sevgilisiyle evlendi

 zerrin özer 27 yaş küçük sevgilisiyle evlendi

Yorumlar