Sevgilinizin sizi sevmediğini anlamanın 4 yöntemi sürekli sizi suçluyorsa...

Sevgilinizin sizi sevip sevmediğine dair kuşkularınız varsa sevgilinizin sizi sevmediğini gösteren 4 yönteme göz atın! Sürekli sizi suçluyorsa dikkat!

Sevgilinizin sizi sevmediğini anlamanın 4 yöntemi sürekli sizi suçluyorsa...

Aşka ne kadar inanıyorsunuz bilmiyoruz ama bir yere kadar devam eden o kelebeklerin uçuştuğu heyecanlar bir yerden sonra yerini alışkanlık, sevgi ve bağlılığa bırakıyor. Kimi zaman sevginin de son bulduğu ilişkilerde bitirmek yerine yerini zorla yürütmeye neden oluyor. Bunun için ilişkinizde kafanızı karıştıran bazı durumlar hissediyorsanız ki özellikle sevgilinizin sizi eskisi kadar sevip sevmediğini anlamak için 4 yönteme göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İşte sevgilinizin sizi sevmediğini gösteren 4 madde!

İLGİ YERİNİ AZARLAMAYA BIRAKTIYSA...

Partneriniz artık size eskisi kadar ilgi göstermiyorsa işler ya sandığınız gibi değil ya da artık bazı şeyler değişmiş demektir. Arkadaş ortamında ilişkinizi ifade etmeyen hareketlerde bulunuyor veya başkasının dikkatini çekmek için sebepsiz hareketler yaparak size artık ilgi göstermiyorsa partnerinizin size olan ilgisinin bittiğinin göstergelerinden biridir. Bu konu ile alakalı konuşmaya çalıştığında sizi azarlar şekide ''ne alakası var saçmalıyorsun'' şeklinde azarlamalara başladıysa dikkat!

YAPTIĞINIZ HER DAVRANIŞTA SİZİ SUÇLUYORSA...

Sevgilim dediğiniz kişi sürekli olarak sizi suçluyor ve her konunun altında size bağlayan cümleler kuruyorsa aranızda artık bazı buzlar örülmeye başlamış demektir. Bunun için sevgilinizin size olan davranışlarını görmezden gelmeyin! 

GÜNÜNÜ SİZİNLE PAYLAŞMIYORSA...

Gün içerisinde yaşadığı herhangi bir olayı veya gününü sizinle paylaşmıyorsa ne yazık ki size olan sevgisinin bittiğinin bir diğer kanıtıdır. Gün içerisinde yaşadığı ve sizin bilmeniz gereken bir durumu anlatmaktan uzaklaşıyor ve aranızdaki iletişim mesafesi gün geçtikçe artıyorsa dikkat! Daha fazla kendinizi üzmek yerine arkanıza bakmadan devam edin! 

YALANLARI CAN YAKMAYA BAŞLADIYSA...

Sürekli olarak size yalan söylüyor ve geçiştirmeye çalışıyor ve sizi mutsuz ediyorsa hiç kimseye tahammül etmek zorunda değilsiniz! Unutmayın hiç kimse vazgeçilmez değildir! Hayatımıza aldığımız kişiler iyi günde zaman zaman kötü günde her zaman yanımızda olacak ve sevgisinden emin olmak istediğimiz kişilerdir. Eğer ki karşınızdaki kişiler bu özellikleri taşımıyorsa bırakın yalan söyleyecek başka kişileri bulsun!

Yorumlar